[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

Cześć, chętnie do was dołączę i zagram z wami :D
1.In game name Postać Totemcanalot
2.Twoj Wiek 27
3.Liga na ktorej grasz Bestiaty SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE Steam podpowiada 286h
5.Poziom doswiadczenia w PoE średni, coś tam ogarniam i mam trochę pojęcia o grze
6.Kilka slow o sobie: W zwykły człowiek. :P W POE gram od Harbinger , także jest to moja 3 liga. Z uwagi na pracę i inne obowiązki mogę mieć kilkudniowe 3-4 dniowe przerwy w grze. Chcę do was dołączyć bo zawsze przyjemniej się gra w towarzystwie . :)
Last edited by Hakimm on Mar 3, 2018, 7:24:09 AM

1.TotMycCyc
2.14 lat
3.SC lecz jak się liga kończy też mogę pograć(bestiary)
4.nooo troszkę czyli ponad 1000
5.jestem bardziej expereinced player,lecz troszkę bym się jeszcze pouczył :)
6.chociaż mam 14 lat,staram się być tak dojrzały jak się da,jestem uzależniony od PoE,jestem osobą STADOWĄ(nie lubię grać sam)
1.Konto: daneklysy, Nazwa postaci na nowej lidze: dnklysy
2.28
3.Bestiary League
4.Gram w poe od grudnia
5.Poziom doświadczenia w PoE: noobek ale szybko się uczę :D chociaż 3 miesiące żeby poznać całkiem tą grę to zdecydowanie za mało :D
6.Na codzień kierowca tira, na conoc grajek komputerowy, dawno dawno temu the best grą na świecie było dla mnie Diablo II, ale ileż można przechodzić jedną grę wszystkimi postaciami, wszystkimi buildami na wszystkich poziomach trudności :D gdy pojawiło się Diablo III myślałem że znów będę mógł jak za małolata poczuć się "nolife-em" który sens życia widzi tylko w monitorze :D niestety Diablo III niby fajne, świetna grafika, ale... nie ten klimat, coś tu nie gra tak jak powinno, pomyślałem, że gnojek wyrósł z gier i już go tak nie cieszą bo oprócz CSa to żadna gra nie zdołała mnie zatrzymać do końca fabuły...
W grudniu kumpel mi powiedział, że znalazł kozacką gierkę i do tego zupełnie darmową w której co najlepsze nie ma złota tylko handel wymienny. Niewiele myśląc pobrałem, uruchomiłem... a dalej to już chyba wiecie co mi się stało w główkę xD

Jestem dozgonnie wdzięczny GGG za stworzenie tej gry!

Teraz przydałby się jakiś team do wspólnej rozgrywki i wsparcia technicznego :D Polecam się :)
1.ddsntmplr
2.23
3.Bestiary SC
4.Według steam 470+
5.W miare doświadczony
6.Kilka slow o sobie =] : W wolnych chwilach gram głównie w cs'a, poe, hoduje węże/ptaszniki. Nudzi mnie bieganie w ciszy dlatego składam podanie. Licze że zostanie ono rozpatrzone pozytywnie :D
1.Rahuenee
2.28
3.Bestiary SC
4.40h
5.Beginner
6.Siłownia/gry komputerowe/melanż(tylko dobry)
1.In game name
2.Twoj Wiek
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC)
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo)
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran)
6.Kilka slow o sobie =]


1. Czepolek
2. 25
3. HC
4. gram od 2013r
5. wszytko co możliwe jest robione
6. Gram w poe, fortnite i inne battle royale.
1.KukiQ
2.25
3.League SC
4.1500+
5.Semi-experienced bym powiedzial :p
6.Glownie gram w fpsy ale ta gre rowniez uwielbiam i z kazda liga chetnie patrze co nowego.
Rekomendacje od holik-a
Last edited by KukiQ on Mar 8, 2018, 2:00:23 PM
1.In game name: Spectra_fru
2.Twoj Wiek: 26
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC): SC, czasami SFSC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): Na tym koncie około 300h.
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran): Myślę, że experienced player jako, że cały czas uczę się czegoś nowego w teh grze, jak nie buildów, to itemów.
6.Kilka slow o sobie =]: Artur, co by tu napisać. Gram w różne gry, takie z bardziej grywalnych to PoE, Wow, i Ow, ale czasami jakieś symulatory ekonomiczne czy inne city buildery dla relaksu też wchodzą w grę.

Jednak proszę o niedodawanie, jeśli 3 sec po dodaniu usuwacie z gildii.
Last edited by Gravvity4 on Mar 10, 2018, 3:44:40 PM
To byl moj blad przepraszam dodalem ponownie.
1.gimme_a_chaos_orb
2.26
3.Bestiary sc
4.188h
5.beginner - tier 2 :D
6.Śmieszek ze mnie, gram głownie w rts/rpg/moba/fps.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info