Magyar játékismertető, kérdezős topic [The Hungarian FAQ]

"
sttlovag wrote:
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem , hogy az új ligában megéri scorhing ray totemes buildet kezdeni?Milyen vele a szintezés? Kellenek-e hozzá drága itemek? Előre is köszönöm a választ.

Személyes tapasztalatom nincs, de egy gyors youtube keresés alapján nem tűnik rossznak:

Videó + build guide


"
Supra_III wrote:
Köszönöm én is az infókat!

Azóta már átkonfigoltam a legtöbb karaktert 135%-os resistre, mert a nagyobb érték így teljesen felesleges...


Van valami viszont, amit nem értek: eddig amikor véget ért egy league, akkor az extra tartalmak belekerültek az alap játékba.
Viszont most nagyon úgy néz ki, hogy nem így történt: Én legalábbis még semmit nem láttam a breach-ből az update óta.

Én vagyok béna (ami lehet, mert ki sem próbáltam a breach league-t), vagy tényleg kidobták az egészet?

Volt már korábban is példa arra hogy a league nem került bele az alap játékba. A Perandus például a mai napig csak Zanán keresztül érhető el. Viszont hallottam olyan pletykákat, hogy a Leaguestone rendszer a 3.0-s verzióban bekerül az alapjátékba, és le fogja váltani a mostani Zana rendszert. Ezt most hirtelen nem tudom megerősíteni, de ésszerűnek tűnik.
Köszönöm az előző válaszokat! Sokat segitettek!

Az lenne e kérdésem hogy a temporal chain gem-et miért nem tudom elhasználni?Flmameblast totem buildet használok és igy raktam be hogy Temporal chain-curse on hit- power charge on critical-orb of storm, de valamiért csak az orb of stormot lehet használni, Egykezes axe és egy shieldet használok. :)
Tehát most van neked temp chain - curse on hit - pcoc - orb of storm egy 4link cuccban?

Curse on hit úgy működik, hogy egy aktív skillhez linkelsz vele egy curse-t, tehát ha te most használod az orb of stormodat, az amikor megüt valamit, rá fogja tenni arra a mobra a temporal chainst.

Hasonlít a trigger gemekhez, magyarán ha linkelsz mellé valamit, azt deaktiválja és manuálisan nem használhatod már.
Last edited by krenderke on Mar 6, 2017, 11:59:39 AM
Értem, köszönöm szépen a választ! :)
Azt szeretném még kérdezni hogy, nem tudom hogy kell elkezdeni mappozni, mert ugy érzem elég erős vagyok már hozzá, de fogalmam sincs mi merre hogy.Annyit tudok hogy a hideoutomba megkéne szerezni a portál nyitót és abba mappokat kell majd beraknom.
Ja, erre amúgy elfelejtettem reagálni:

"
Supra_III wrote:
Azóta már átkonfigoltam a legtöbb karaktert 135%-os resistre, mert a nagyobb érték így teljesen felesleges...

Érdemes felmenni 165-170-ig, mert a map-oknak lehet olyan tulajdonsága, hogy állandóan és elkerülhetetlenül meg vagy átkozva Elemental Weakness-szel, ami piros map-okon kb 30%-ot levon az összes resistedből. 170 resisttel ilyenkor is max resisten maradsz, 135-tel viszont több mint dupla sebzést kapsz minden elemental dologból.


"
Igsem wrote:
Azt szeretném még kérdezni hogy, nem tudom hogy kell elkezdeni mappozni, mert ugy érzem elég erős vagyok már hozzá, de fogalmam sincs mi merre hogy.Annyit tudok hogy a hideoutomba megkéne szerezni a portál nyitót és abba mappokat kell majd beraknom.

A hideoutban levő map device puszta luxus, kényelmi funkció. Ha Merciless-ben elmész a Solaris Temple waypointhoz, ott a trón mellett vagy jobbra vagy balra lesz egy másik zóna, úgy hívják hogy Eternal Laboratory. Merciless-ben itt is van egy waypoint, valamint egy totál ingyenesen használható map device. Legalapabb szinten úgy működik, hogy rákattintasz a map device-ra, az felhoz egy kis guit 4 inventory slottal. Ide beraksz egy map-ot és rányomsz az "Activate" gombra. Ez generálni fog egy zónát 6 portállal, vagyis max 6-szor lehet bemenni. Vagy te mész be egyedül 6-szor, vagy 2 haverral mentek be fejenként kétszer, stb.

Lehet aztán ezt még cifrázni, igény szerint részletezhetem. :)
Last edited by suszterpatt on Mar 6, 2017, 2:35:28 PM
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy stash extra tabok vásárlása nélkül lesz-e problémám a későbbi szinteken(elég kezdő vagyok még)?
Ha nem próbálsz meg jó itemeket raktározni, hanem csak pénzt gyűjtesz és másoktól vásárolsz felszerelést, akkor elég sokáig el lehet lavírozni a default 4 tabbal. Idővel viszont a sok orb, map, divination card, essence stb fel fog gyűlni. Ha veszel plusz tabot, először mindenképp egy Currency tabot vegyél, utána pedig egy Divination Card tab-ot, ezek sokszorosára fogják növelni a stash élettartamát. Érdemes venni egy premium tabot is, hogy játékon belül tudjad eladni a jobb cuccokat amit találsz, de ez ráér addig amíg tényleg el is kezdesz jó cuccokat találni. :)
Köszönöm a választ!
Az lenne a kérdésem hogy hogy tudom a hideoutomba a map devic-et lerakni? Mert kicsit idoigényes egyfolytába a ládámhoz szaladgálni. :) Meg hogy tudok tobb mastert elhivni, és még annyi hogy a crrafting tableokat amikkel lehet craftolni hol tudom megszerezni? :)
"
Igsem wrote:
Köszönöm a választ!
Az lenne a kérdésem hogy hogy tudom a hideoutomba a map devic-et lerakni? Mert kicsit idoigényes egyfolytába a ládámhoz szaladgálni. :) Meg hogy tudok tobb mastert elhivni, és még annyi hogy a crrafting tableokat amikkel lehet craftolni hol tudom megszerezni? :)

Ezekre nagyjából mind az a rövid válasz, hogy szorgosan grindolni kell a master-ek küldetéseit. :)

Minden master szinttől függően a következő szolgáltatásokat nyújtja:
2: meg tudod hívni a hideoutodba
3: tud csinálni neked kis hideout-ot, ahova 2 mastert meghívhatsz
5: közepes hideout, 4 master fér el benne
7: nagy hideout, az összes master elfér benne

A crafting asztalt minden masterhez akkor kapod meg, amikor először meghívod a hideout-odba, vagyis 2. szinttől. De aztán a magasabb crafting opciókat akkor is használni tudod, ha a mastert elbocsátod és a hideout-on kívül növeled a szintjét. A map device a Zana crafting table-je, tehát ugyanúgy Zana level 2-től a tied lehet, azzal a kis csavarral hogy Zanával viszont csak map-okban lehet találkozni. Úgyhogy eleinte kénytelen vagy az Eternal Laboratory-ba járni, amíg meg nem csinálsz elég Zana küldetést.

Leo és Navali amúgy nem számítanak bele a létszámhatárba, őket akár a kis hideoutba is meghívhatod még 2 másik masterrel együtt.
Last edited by suszterpatt on Mar 10, 2017, 2:40:25 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info