[PL] Gildia Izba Wytrzeźwień - rekrutacja

bump
bump
to ja poprosze a co... :)
Elo, ja bym chcial jakby miejsce bylo. W patch of exile gralem w sumie 400 godzin narazie, 100 godzin na pierwszym koncie na ktorym juz nie gram i 300 godzin na koncie na steamie. Gram glownie Ligę Standard bez dopisków :D Jakąś tam wiedzę już nabyłem bo siedzę na poe wiki często, ale jeszcze wiele bym się chciał dowiedzieć. Chętnie pomagam ale lubię się też dużo pytać. Z moich osiągnieć to nrazie pokoanaie samemu izaro na merciles zrobienie kampani i mapek do poziomu jedenastego. Jak co to mam 30 lat, ale przez wszelkiego rodzaju mikrofony mam głos jak przepita nastolatka :D Jak co to prosze o zaproszenie. Bardzo duzo gram , glownie nocami do trzeciej czwartej od pierwszej ale i w dzien czasem duzo :D
Witam, ja sie chetnie dolacze o ile macie wolne miejsce :)
Było podanie ale jush ni ma :P
Last edited by PinkiDrinki on Aug 25, 2017, 11:14:34 AM
Witam moje doświadczenie z POE jest małe nie będę nikogo oszukiwał. Lecz dawno żadna gra MMO mnie tak nie wciągał. Szukam klanu bo chce się więcej dowiedzieć o tej grze pewnie popełniłem juz jakies gafy:)
Ostatnio MMO jakie grałem to Lineage 2 (3lata) i World of Tanks od 5 lat gram choc teraz juz bardzo sporadycznie. Nick w grze Neyis Necromanta.
Last edited by carlosss89 on Aug 17, 2017, 3:56:00 AM
bump
bump
Cześć, chętnie dołączę

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info