[PL] Gildia Izba Wytrzeźwień - rekrutacja

Chciałbym Cię serdecznie zaprosić do naszej gildii Izba Wytrzeźwień. Zazwyczaj grywamy na ligach softcore oraz tymczasowych (różnego rodzaju wyścigi). Aktualnie gramy na lidze: Kalandra/Softcore. Jest nas już ponad 30 osób i stale przybywają nowi.

Nie mamy wymagań co do wieku, nie musisz być też doświadczony w Path of Exile. Liczy się przecież dobra zabawa i miła atmosfera :)

Posiadamy swój serwer Discord, jego adres dostępny jest w opisie gildii zaraz po dołączeniu.

Posiadamy również Guild Stash dla wszystkich członków gildii.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod postem, do mnie lub zastępców:
@Ben_Dover_Here - założyciel
@AxisNaWypasie - oficer
@RedneckPablo - oficer

odezwę się jak tylko będę mógł, pozdrawiam ;)
Last edited by Czadooo on Aug 21, 2022, 6:32:58 AM
Last bumped on Jan 27, 2024, 8:48:24 AM
Jesli nie wymagacie ciągłego siedzenia na TS, to chętnie dołączę. Gram głównie Breach i Standard od czasu do czasu. Ogarniam średnio, bo wróciłem do gry po kilku latach i weszło sporo zmian.
"
Alaemortis wrote:
Jesli nie wymagacie ciągłego siedzenia na TS, to chętnie dołączę. Gram głównie Breach i Standard od czasu do czasu. Ogarniam średnio, bo wróciłem do gry po kilku latach i weszło sporo zmian.


Póki co staram się zebrać jak najwięcej chętnych osób żeby w ogóle coś ruszyło w tej gildii :D

A szczerze mówiąc, to dla mnie wymagana obecność na chociażby TeamSpeak'u jest śmieszna, ale jeżeli ktoś będzie chciał to oczywiście zapraszam ;)

Jeżeli chciałbyś dołączyć to napisz do mnie w grze, to od razu mogę Cię dodać :)
bumb
Też chętnie sie przyłączę, ale trzeźwieć nie mam zamiaru.
My Standard shop http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/401833/
"
reichan wrote:
Też chętnie sie przyłączę, ale trzeźwieć nie mam zamiaru.


Już dodałem do gildii ;)
bump
Również poproszę o zaproszenie do gildii, dobrze jest wzajemnie sobie pomóc chociażby przy wycenie itemzów :D
"
werranik3 wrote:
Również poproszę o zaproszenie do gildii, dobrze jest wzajemnie sobie pomóc chociażby przy wycenie itemzów :D


Nie ma problemu, podaj tylko swój nick lub dodaj mnie w grze, a na pewno Cię zaproszę :)
Last edited by Czadooo on Jan 13, 2017, 5:22:22 AM
bump

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info