[PL] Gildia Izba Wytrzeźwień - rekrutacja

Witam z chęcią dołączę :D
NIck : Thernox
Siema,

Również chętnie dołączę :-)
Nick: EwkaKurewka

Pozdro
Również chętnie dołączę
ChimeriuSsS
Chętnie bym dołączył.
Nick: StachuJugg
Chętnie bym dołączył
Erotus
heey,
z miłą chęcią dołączę w wasze szeregi, żeby uporać się ze świątecznym pijaństwem..!
Doświadczenie z PoE mam dopiero ponad 2 tygodniowe, zaczynam end game i sporo czytam, żeby coś wiedzieć, gildia będzie dla mnie przydatna dla wielu względów między innymi będzie raźniej, dobrze było by dostać pomoc w jakiejś drobnostce która nie znajdę w internecie a otrzymam od doświadczonych członków, czy przy wycenie.. algorytmom z macro nie zawsze można wierzyć, czy przy doborze ekwipunku do buildu.. z chęcią pobiegam mapy z ludźmi którzy wiedzą jak w to grać!

DefinitelyNotEnkisARc
Last edited by CashD on Dec 26, 2018, 8:45:22 PM
Witam przygodę z poe zacząłem jakieś 1,5/2 tyg temu ? tak na dobre a nie na 5 minut, gram na betrayal mam aktualnie 91 witch arc, no i nie wiem za duzo o grze a do ogarniecia jest duzo, szukam gildii zarowno do wspolnych wypadow jak i do zdobycia wiekszej ilosci wiedzy na temat tej obszernej gry ;d

nick : KuroArcHime
Witam, dopiero zaczynam gre, w sumie wlasnie ja pobieram, ale chcialbym juz znalezc swoje miejsce w jakiejs polskiej gildii zeby bylo latwiej zaczac no i wiadomo w grupie razniej, odezwe sie potem z nickiem, jesli bedzie mozna dolaczyc, pozdrawiam:P
siema!

Przyjmujecie noobow do gildii? W PoE mam tylko kilka h, jestem dosc aktywnym graczem, choc niekoniecznie wiernym jednemu tytulowi. Ogarniam podstawy, nie prosze o 1000k gold ale czasami miewam glupie pytania :P macie jeszcze miejsca? :D
Witam chętnie dołącze do gildi dopiero zaczynam przgode z PoE ale licze że z gildią szybciej się naucze i zdobęde doświadczenie.

@Balltazzar

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info