Kaplik i Przyjaciele

Czesc

1.Filip
2.22
3.Feneruz
4.ts nie stanowi dla mnie zadnego problemu
5.To juz moje drugie konto poniewaz wracam po dlugiej przerwie do tej gry
6.Warband
7.Student 2 roku ,całkiem sporo wolnego czasu ktory moge wykorzystac tutaj
1.Kamil
2.27
3.LynRangerSex
4.Oczywiście
5.Wiem wszystko :P
6.std i ligi.
7.Jestem hardkorem :P
Piszcie pmy ! @Kapliko_O
1.Piotr
2.24
3.HoldMyBeerITank
4.w miare czesta
5.closed beta
6.tylko hc (tempest)
7.student...
Last edited by kalamanek on Sep 6, 2015, 6:05:37 PM
1. Łukasz
2. 21
3. PolskiGekon
4. Czasem mogę wbić na TS jednak wieczory kiedy zazwyczaj gram spędzam z narzeczoną na Skype więc wiecie :)
5. Średnie. Grałem kilkoma postaciami, ogarniam recept trochę, gram jakieś 2-3 miesiące ale ogarniałem grę więc kilka postaci było ale nigdy end-game. Merciless max :)
6. Moją postacią gram na warbands ale pierwszą postać zrobiłem na standard więc też mam tam jedną postać.
7. Nie miałem pomysłu na nick a, że hoduję gekona to takie coś mi przyszło na myśl. Interesuję się sportem jak i e-sportem. Gram na gitarze. No i mam dwie miłości czyli narzeczoną i motoryzację ;) pracuję więc, nie zawsze mam czasem na grę a, że czasem mam wyjazdy służbowe to może mnie nie być kilka dni jednak o tym będę powiadamiał. ;)
1. Tomasz
2. 25
3. LordXilo
4. Jak najbardziej
5. 2 miesiące. Większość rzeczy znam z poradników i doświadczenia, ale kilku muszę się jeszcze dowiedzieć.
6. Warbands
7. Skończyłem Ekonomie, obecnie pracuję, lubię pośmigać na rowerku i biegać. Hack and slash e' zaczynałem od Diablo 2, a międzyczasie grałem w kilka innych gier MMO.
piszcie pmy !!!! @Kapliko_O
Witajcie!!! Ze względu ze ze znowu Nam się zapchała gildia, odświeżymy gildie, zrobimy ja po prostu od nowa, przykro mi ze taka sytuacja ma znowu miejsce aczkolwiek jak wiecie zbliża sie tez miesieczna liga a chcemy razem z oficerami zrobic porządna POLSKĄ gildie gdzie gracze aktywnie wchodza na kanal teamspeak ! Przepraszamy za utrudnienia !!
1) Filip
2) 21
3) Feneruz
4) ts3/skype
5) cos tam wiem
6) aktualnie Darkshrine
1.Grzegorz
2.24
3.Szelsonik
4.Oczywiście
5.Mało co
6.std
7.Jestem normalnym pracujacym czlowiekiem

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info