Kaplik i Przyjaciele

1.Dawid
2.26
3.malpa54/x_Mephisto_x
4.Obecnie brak mikrofonu(po zakupie jak najbardziej)
5.Około 2 lata
6.Pzrzewaznie standart
7.Uwielbiam gry Hack 'n' Slash :)
1.Konrad
2.19
3.Witcherom
4.niestety nie :(
5.około 2 tygodni :)
6.warband
Malpa Przyjęta, witamy!
-------------------- Podanie Rekrutacyjne --------------

1.Grzesiek
2.33
3.GreGxH
4.Czemu nie - czasami lubię tylko słuchać
5.Kolejny powrót - coś tam wiem - nadal się uczę
6.Tempest

Last edited by poegreg82 on Jul 23, 2015, 8:30:11 AM
GreGxH

Podanie rozpatrzone pozytywnie ! Witamy

1.Imię Hubert
2.Wiek 26
3.Nick w grze Czapla
4.Możliwość przebywania na teamspeaku i rozmowy z członkami gildii - jasna sprawa , wiecie , moge gadac 24/7 jesli jest narzeczona w poblizu , ale jak jest tesciowa i tesc to unikam grania :D ale jak najbardziej :)
5.Doświadczenie w grze podstawowe , szybko sie ucze, zerkam na stream i bede ogarnial malymi krokami
6.Na jakiej lidze grasz wardbands
7.Coś o sobie (opcjonalnie) gosc pracujacy , majacy narzeczona - za rok żonę , co wiecej , pogodny wesoły życzliwy

1.Imię : Piotr
2.Wiek : 20
3.Nick w grze : ICallTheStormsWithTotem
4.Możliwość przebywania na teamspeaku i rozmowy z członkami gildii : Oczywiście że będę odwiedzał choć preferuję puścić muzyczkę i ciupać oraz rozmawiać na Chacie
5.Doświadczenie w grze : Grałem chwilę na becie lecz gra mi nie przypasowała ogólnie gram teraz od Ligi Torment
6.Na jakiej lidze grasz : Warbands
7.Coś o sobie (opcjonalnie): Mam na imię Piotr mam 20 lat jestem z DolnegoŚląska. Interesuję się głównie Informatyką ściślej Grafika / Programowanie . Codziennie jestem zwykłym pracującym szaraczkiem i weekendowym wariatem :) W gildi byłem na 2gim moim Steamie nie wiem czy Kaplik pamiętasz mnie (nPaulStudio z Twitcha) Informowałem o tym że zakładam nowego steama :)

Pozdrawiam nPaul
1.Darek
2.19
3.DouXian
4.Zawsze
5.Duże, godzinowo 33 pełne doby.
6.Warbands
7.Przyszły technik budownictwa, normalny człowiek, lubie swiaty fantasy i sci-fi. Gram bo lubie a nie dla statów. Narazie korzystam z wolnego :P
1. nie podaje moich danych w necie
2. 20+
3. burningBicz
4. mozna
5. ponad pol roku
6. warbands, a jak dopracuje build to tempest
7. lubie dlugie spacery w swietle ksiezyca i rybe po grecku
-------------------- Podanie Rekrutacyjne --------------

1.Michał
2.18
3.Vendesum
4.Oczywiście, w każdej chwili gdy jestem w grze i jest taka potrzeba, w innym czasie, z przyjaciółmi których próbuje namówić na grę w POE.
5.Kiedyś miałem kilka podejść, ale wymiękałem, pewnie z powodu wieku i drewnianego komputera. Po upgrade, spróbowałem jeszcze raz, razem z bratem i zacząłem grać na nowo. 2x okolice 45 lvl, tylko Standard i Warband.
6.Teraz już Warband.
7.Piszę podanie z tego względu że zacząłem grać na nowo i namówiliśmy się z bratem na zmianę i się motywujemy. Oglądam stream od kilku dni, follow jest ;) a gildia się przyda.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info