[ROMANIA] Order of Michael the Brave - Guild Recruitment

Salutare

Doresc si eu un invite in guild/comunitate. Cont Rayzen10

Multumesc.
daca mai e loc dati un inv joc doar league rile de 3 luni sau o luna standard nu prea bag da daca e nevoie de ajutor pe standard cu placere :)
salutare..daca mai e loc vreau si eu un invite..ms
Salut! Pe Talisman joaca lumea din ghilda? Daca da, as vrea si eu un invite, daca mai exista locuri in ghilda.
IGN: Qubuletz
Last edited by Qubuletz on Dec 18, 2015, 2:53:18 PM
Salut,


As dori si eu un invite daca se poate.
IGN The_summy.

Multumesc.
Salut,as dori si eu sa intru in guild. IGN: FlappyTotem
Salutare tuturor!

Se incepe o noua campanie de recrutare in guilda. Astazi voi mai achizitiona 10 sloturi si o sa mai pot adauga 10 persoane noi. Ca cerinte de inscriere se cer doar responsabilitate, seriozitate si respect reciproc. Nu am avut de cand am infiintat guilda nicio problema de comportament si doresc sa pastrez acest mediu placut in care toti sa ne consideram egali si prieteni. In acelasi timp sunt total receptiv la jucatori noi care vor sa invete jocul pentru ca toate au un inceput.


Este adevarat ca mi-as dori sa recrutez jucatori hardcore pentru ca eu joc numai hardcore iar momentan avem cam 70% standard 30% hardcore dar fiecare joaca ce considera ca il face sa se simta mai bine.

Avem upgrade momentan la sloturi si 2 taburi premium pentru ca doar eu bag bani in guilda dar e ok. Se vor adauga si altele in viitor ca sa ne fie bine si sa ne distram.


Pentru recrutare imi puteti da pm in joc sau mesaj pe forum in caz ca nu sunt online.


Bafta!
Bump.
Bump.
Bump.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info