Bulgarian corner

Привет,

От известно време има български сайт за играта където се събираме.
poe-bg.com
Както и БГ гилгия с около 65 човека, темата е във форума на сайта.
Всички са добре дошли.

Поздрави,
WD
Poor_Exile
Привет,
Има ли някакви изисквания към членовете на Гилдията и колко активни са членовете и?
Питам защото в момента съм в друга българска гилдия, която за съжаление е доста пасивна и единствения плюс на това да членуваш там е достъпа до сташа, което след първите 60 левела на първия герой вече не е кой знае какво. Аз не играя много често (по няколко часа на ден...малко повече събота и неделя) но предпочитам като вляза поне да има с кой да направя няколко мап-а или поне като задам някой тъп въпрос да има поне някой който да отговори...

Поздрави,
Има ли някой който ще играе новите лиги?
няма живи предполагам вече
1800 часа игра и чак сега забелязвам че има Bulgarian corner :D
Ебати некрото дето направи нашия ;д
Таман да се преброим :)
Хубаво е, че има такава тема, само не разбрах основната идея. Темата за хора, които играят от България и търсят гилдии ли е или за какво.
Аз лично играя от април 2016 - без ключове. Играя самостоятелно общо взето, защото като цяло няма желаещи за екипна игра.
Така, предлагам да обсъдим евентуално кой с какви герои обича да играе и как ги вдига най-лесно.

Аз играя само с женски персонажи - вещици и scion. Досега имам само 2 по-стабилни героя - на 78 ниво елементалист и не мога да мръдна нагоре, защото явно не ми е добре направен героя.
Другата ми силна вещила е Окултист на 65 ниво, но си обърках цветовете на оръжието и общо взето сега е безсилен героя, чакам да свърши текущата Essence League и да премине окултиста ми на Standard.

Та след като има Bulgarian Corner, да си обсъждаме неща в нашия ъгъл?:)
Remember, my friend, that the expectation leads to disappointment. So don't expect anything from anyone, even from yourself.
Търся българска гилдия IGN: SashoBoba
Има ли българска гилдия в момента? Аз съм нов и се чудех да влизам ли някъде, та ако има кажете.
Аз съм в Harbringer league, Frankfurt (EU) realm.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info