Bulgarian corner

Здравейте!Приятна изненада е този Bulgarian Corner !
Някой да даде мнение струва ли си 10-те долара играта ?
Поздрави и ЧНГ :)
аз имам три ключа, който ги иска
az iskam ako moje 1
Moje li i na men? :)
Здравейте. На някой да му се намира ключ? То скоро почва отворената бета, ама искам да се запозная с играта колкото се може по скоро и да натрупам опит. :)
Здравейте, първо искам да попитам за какво е тоя кей защото съм нов във тая игра но съм играл диабло 2 10тина години и виждам че няма голяма разлика, и второ искам да попитам защо ми товари толкова много машината гледах из форума някакви цифри, слагах и пак го товари доста...нещо да помогне някой?
"
DevilKhar wrote:
Здравейте, първо искам да попитам за какво е тоя кей защото съм нов във тая игра но съм играл диабло 2 10тина години и виждам че няма голяма разлика, и второ искам да попитам защо ми товари толкова много машината гледах из форума някакви цифри, слагах и пак го товари доста...нещо да помогне някой?

Ключ вече не ти трябва, това беше когато играта беше Closed Beta и единствения начин да се играе беше ако имаш ключ. За товаренето ако може да знаем параметрите на компютъра ти и дали си над изискванията, защото както гледам играта не е много лека макар и да не е с върховна графика (поне на мен ми връви с около 30FPS с повечето неща смъкнати на минимум, а компа ми не е никак зле)
Last edited by enjoto on Jul 27, 2014, 2:43:52 PM
Съществува ли все още гилдията и има ли някой, който играе?
Хора, които играят колкото искаш, но бг гилдия няма... Всеки си цъка някъде с някой :)
Ign: Purgatorri

Ако има някой в rampage. ::)
I smell blood, something is calling me..

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info