Turkish Corner

evet arkadaşlar. bu topic deki türklerin nerdeyse hepsi beta ya girmiş. invite mı aldınız yoksa beta timer dan mı çıktı? yardım edin lütfen. bende aylardır bekliyorum. -tanıdıklarıma filanda acc açtırdım ama hiçbirimize çıkmadı-
pek bakan kalmamış sanırım bu köşeye. hadi bakalım...
selam gençler keyi olanınız var mı ne zamandır bekliyorum :)
FUS RO DAH!
Merhabalar. Beta keyi için üye oldum fakat forum bölümleri farklı diller için ayrılmadığı için birşey yazamıyorum İngilizce bilgim yok :) Forumda arama yapınca burayı buldum şaşırdım Türklerin de olmasına :) Bu oyunu çok önceden duymuştum ama beta key dağıtımından yeni haberim oldu.Buradaki Türk arkadaşların hepsi beta anahtarlarına kavuşmuş hayırlı olsun iyi oyunlar herkese :) Elinde fazla key olan varsa veya üyeliğini kullanmayan varsa ben de aranıza katılmak istiyorum. Diablo 3 beta keyinden hayır yok bir de şansımızı burada deneyelim pek ümitli değilim ama olsun :) Şimdiden teşekkürler...
Buradan pek bir şey bekleme bence gear belki şansına invite timerdan gelir o da bayadüşük bir ihtimal 165 bin üye var şu anda her gün yaklaşık bin kişi üye oluyor :) foruma mesaj atmak 10 kat arttırıyormuş şansı fakat fake üye alanların çoğu tek mesaj atarak şansını 10 kat arttırmış durumda zaten.
FUS RO DAH!
umarım bizede denk gelir bi key ..
Davet hakkı olan birisi gönderebilirse çok sevinirim...
bende istiyorum key banane banane :)
Bende 1-2 gün önce kayıt oldum böyle bir yer olması iyiymiş umarım key bulurum yakında bir arkadaşa timer dan çıkınca mesaj atıp ekstra keyini rica ettim gelince inşallah vericek bana kolay gelsin herkese
Ben de bekliyorum 1 ay oldu sanırım ya da olmak üzeredir tarih tutmuyorum, bakalım ne zaman denk gelecek en kötü open-beta yolları görünür... :)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info