Turkish Corner

Bu yazın sonlarında başladım o günden beri aktif oyuncusuyum open beta'da birkaç arkadaşımla teampeak üzerinden oynayacağım katılmak isteyenlere kapımız açıktır yardımcı olabilirim her konuda.
oyunla ilgili yardımlaşabileceğimiz bir alan olması güzel olur cidden. ben de open betayla başlamayı düşünüyorum oyuna, tecrübeli kimselerden fikir almak iyi olur. herkese şimdiden bol eğlenceler.
Open beta sonrası beta invite alt-forumunun silinme ihtimaline karşı (büyük ihtimal öyle olacaktır), general discussiona bir Turkish Corner konusu açtım.

Olası bir silinme durumunda iletişim devam etmesi adına dileyen oraya da cevap bıraksın, nick listesine ekleyeyim profil linkini.
No longer a forum dweller, please use PM for contact purposes.
Oyundaki adım BodoZ (marauder) türk arkadaşlar ile takılmak isterim mesajda atabilirsiniz.

İyi Oyunlar
Bende yeni başladım 3 gün falan oldu. Diablo 3 ten sıkılmıştım. Oyun sadce item peşinde koymaşmakla sınırlı kalmıştı. Bu oyun gercektente grafikleriyle olsun oynanısı ile olsun çok hoşuma gitti.

Oyundaki karakter; lady_ehlena(witch)
Skill path başta karışık gibi gelsede bence çok güzel. KArakter çeşitliliği oldukça artırıyor.

Ben Aoe İce karakter düşünüyorum. Sizce fikiriniz nedir?
Ben Türk değilim, Google translate kullanılır.
oyunda yenı yım tek takıldıgım nokta sıkıllerın yerını nasıl deıstırebılırm onu anlamadım yardımcı olursanız sevınırım
Bende aranıza yeni katıldım şu an level 21 rangerım Nick : Kotan_cop saygılar :)
Beraber kasmak isteyen TÜRK arkadaşlar xKhalys oyun içi ekleyebilirler teamspeak vs kasabiliriz.
Arkadaslar can li yayina basladik Twitch tv de, desteklerinizi bekliyoruz. Witch oynamktayim witch hakkinda passive tree esya gibi sikintilarini genel olarak karakterlerin pasive tree yapimi ticaret gibi konularda izleyicilere yardimci olmaktayiz. yas siniri yoktur herkesi bekleriz saygilar. (oyunu eglence icin oynuyoruz DEFAULT LEAGUE DEYIZ)

http://www.twitch.tv/ylmzbass/new
IGN: witchunt
Last edited by YLMZ on Feb 27, 2013, 2:02:29 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info