Polish Community

"
scorp1g wrote:
Polacy witam, proszę podzielić klucz

Hue Hue ;)
Ja chciałem zaznaczyć tylko skromnie swoje jestestwo, pilnie i cierpliwie poczekam aż jakiś miłośnik przyrody podzieli się ze mną biodegradowalnym kodem do PoE, przedstawiłbym siebie, opowiedział o swoich chorobach z psychiką szafce z lekami, jak czasami mieszam je wszytskie wrzucam do wody i tak powstaje zupa z torebki, ale nie czas i miejsce na to. Ja tu po prostu postoje.
Bless
"
scorp1g wrote:
Polacy witam, proszę podzielić klucz




"
dezerter69 wrote:
Ja chciałem zaznaczyć tylko skromnie swoje jestestwo, pilnie i cierpliwie poczekam aż jakiś miłośnik przyrody podzieli się ze mną biodegradowalnym kodem do PoE, przedstawiłbym siebie, opowiedział o swoich chorobach z psychiką szafce z lekami, jak czasami mieszam je wszytskie wrzucam do wody i tak powstaje zupa z torebki, ale nie czas i miejsce na to. Ja tu po prostu postoje.
Bless


Wow, bro. Przyznaje, tym mnie zagiąłeś. Biodegradowalnych kodów do PoE to ja chyba nie mam. Ale wiesz co, mam coś innego biodegradowalnego związanego z przyrodą, co możesz sobie dołożyć do swojej psychopatycznej zupy.

Spoiler


Tego się spodziewałeś? :D

PS. Miłego stania. ^^
Last edited by Skelecross on Nov 15, 2012, 7:29:33 AM
"
Skelecross wrote:
"
scorp1g wrote:
Polacy witam, proszę podzielić klucz




"
dezerter69 wrote:
Ja chciałem zaznaczyć tylko skromnie swoje jestestwo, pilnie i cierpliwie poczekam aż jakiś miłośnik przyrody podzieli się ze mną biodegradowalnym kodem do PoE, przedstawiłbym siebie, opowiedział o swoich chorobach z psychiką szafce z lekami, jak czasami mieszam je wszytskie wrzucam do wody i tak powstaje zupa z torebki, ale nie czas i miejsce na to. Ja tu po prostu postoje.
Bless


Wow, bro. Przyznaje, tym mnie zagiąłeś. Biodegradowalnych kodów do PoE to ja chyba nie mam. Ale wiesz co, mam coś innego biodegradowalnego związanego z przyrodą, co możesz sobie dołożyć do swojej psychopatycznej zupy.

Spoiler


Tego się spodziewałeś? :D

PS. Miłego stania. ^^


Ładny króliczek, szkoda ,że dziś akurat zupa mleczna na obiad, czyli woda i tabletki kolory mlecznego. Na jutro będzie króliczek.

Biodegradowalny typ klucza to taki który szybko znika, czyli klucz z PoE pasuje wręcz idealnie
A ja tam się pochwale tematem na forum "Suggestions", który założyłem wczoraj :) Zapraszam do komentowania moich pomysłów, krytykowania, chwalenia.. jak tam wolicie ;)

Link: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/56529
Last edited by sowus on Nov 15, 2012, 8:02:39 AM
Muszę się pochwalić, udało mi się załapać kod . Wystarczyło wziąść odpowiednią tabletkę ,zeskanować mózg ofiary i wyczytać jego ulubioną grę. Może komuś się poszczęści jeszcze. Wystarczy zgadnąć ulubioną gre turową od kolesia. Zapewne będzie to pierwszy XCOM albo coś podobnego.

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/56567

Śpieszcie się. Ja zmykam grać

No niestety już po zawodach. Życzę wam szczęścia bo chętnie bym z kimś pograł, samemu trochę nudno.
Last edited by dezerter69 on Nov 15, 2012, 8:19:31 AM
No to ja dziekuje kamil1210, dobra dusza podzielila sie kluczem! :)

Gra sciagala sie jak bylem na uczelni, wiec teraz tylko odpalic i grac, grac, grac. :)
Czekam już 8 miesięcy i nie dostałem key'a a teraz dodatkowo przestali je rozdawać :( A nie mam sposobu aby zakupić go przez internet bo nie posiadam konta. Teraz staram się brać udział w wszelakich konkursach. Może ktoś podaruje jakiś key ? Bo gra zapowiada się cudna a nie mam okazji jej przetestować.
"
sowus wrote:
A ja tam się pochwale tematem na forum "Suggestions", który założyłem wczoraj :) Zapraszam do komentowania moich pomysłów, krytykowania, chwalenia.. jak tam wolicie ;)

Link: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/56529


Kiedy mnie poznasz z tymi wszystkimi Dev'ami odwiedzającymi twój temat? A tak na serio zgadzam się tylko z punktami 2 i 5. W tym propozycje z punktu 2 zgłaszałem już z 5 razy. Za czteroma pierwszymi razami nie dostałem odpowiedzi. Za piątym dostałem tylko dlatego, że układałem pytania do wywiadu z Chris'em. Jego odpowiedź na tą sugestię można najlepiej wyrazić jednym słowem: "Later".

"
Mihoteo44 wrote:
Czekam już 8 miesięcy i nie dostałem key'a a teraz dodatkowo przestali je rozdawać :( A nie mam sposobu aby zakupić go przez internet bo nie posiadam konta. Teraz staram się brać udział w wszelakich konkursach. Może ktoś podaruje jakiś key ? Bo gra zapowiada się cudna a nie mam okazji jej przetestować.


Wow, czekasz aż 8 miesięcy, w tym czasie napisałeś "aż" 2 posty i dziwisz, że jeszcze nie masz key'a? Chłopie za "Please :) Key for me :]" powinieneś dostać nie tylko key'a ale i z 15 dziewic. Staraj się bardziej, bądź aktywny. Bierz udział w konkursach. Mało kto tutaj dostał key'a za bycie miłym i nie odzywanie się. Większość ludzi tutaj są Beta Testerami tylko dlatego, że włazili z butami do każdego miejsca które pachniało key'em.
Last edited by Skelecross on Nov 15, 2012, 1:44:52 PM
"
Skelecross wrote:
"
Mihoteo44 wrote:
Czekam już 8 miesięcy i nie dostałem key'a a teraz dodatkowo przestali je rozdawać :( A nie mam sposobu aby zakupić go przez internet bo nie posiadam konta. Teraz staram się brać udział w wszelakich konkursach. Może ktoś podaruje jakiś key ? Bo gra zapowiada się cudna a nie mam okazji jej przetestować.


Wow, czekasz aż 8 miesięcy, w tym czasie napisałeś "aż" 2 posty i dziwisz, że jeszcze nie masz key'a? Chłopie za "Please :) Key for me :]" powinieneś dostać nie tylko key'a ale i z 15 dziewic. Staraj się bardziej, bądź aktywny. Bierz udział w konkursach. Mało kto tutaj dostał key'a za bycie miłym i nie odzywanie się. Większość ludzi tutaj są Beta Testerami tylko dlatego, że włazili z butami do każdego miejsca które pachniało key'em.


He talks about me ;)

Tyle tylko, że tą szczodrość wynagradzam nowymi pomysłami i szukaniem na upartego błędów w grze (o moim temacie pisałem wcześniej :P).

Większość graczy Beta tego nie robi. Po prostu grają, bo grają, bo gierka wydaje się fajna, Diablo-podobna (a wiadomo, że D3 zawiodło na całej linii) itd. Do tego pewnie oczekują, że skoro byli/są Closed Beta Testerami to dostaną jakieś fajne rzeczy na otwarcie gry, a co zapewne mieć miejsca nie będzie miało :)
Last edited by sowus on Nov 15, 2012, 5:06:59 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info