Polish Community

Po założeniu konta, musisz po prostu czekać, do momentu przyjścia keya na maila... Masz też opcję zakupu bety za jedyne 10$, lub tez wypatrywania różnych konkursów i naturalnie brania w nich udziału. Pozdrawiam
Witam Panie i Panowie.Na kluczyk czekam juz bardzo długo bo od ukazania sie gry...zagrałem juz w 2 otwarte bety..na tyle pozwolił czas...Jesli byłby ktos taki droboduszny i podrzucił kluczyk :)dziekuje i pozdrawiam!

W KOŃCU DOŁĄCZYŁBYM FO JAKIEJŚ POLSKIEJ LIGI!!!:D
łaczmy sie polacy ja juz czekam wiecej niz 1 miech na kluczyk do bety ;/
i neeed a key :DDD pm me pleas PL/ENG
pomoz ktos polakowi podaruj klucza :D
I think I will never live to see this key: (
"
Quantom wrote:
A może nie. Tyle rodaków czeka a i tak spamerzy klucze dostają, więc się nie bój i tak kiedyś dostaniesz. Co do Foxeye, nawet obie gry mnie ruszają ale 200zł za Diablo ? Nie wiem czy za 100 bym kupił, ale z drugiej strony nienawidzę grać samemu a ludzie z internetu to nie to samo co znajomi :<. Cóż może Open Beta ich ruszy :),


Ciesz sie ze dostales.
"
hamsky wrote:
łaczmy sie polacy ja juz czekam wiecej niz 1 miech na kluczyk do bety ;/


tutaj mozesz wygrac klucze:
http://path-of-exile.pl/
Last edited by debe on Jun 13, 2012, 3:43:01 PM
Kurde ileż można czekać :( Macie jeszcze jakieś konkursy oprócz z path-of-exile??
"
alkazar311 wrote:
Kurde ileż można czekać :( Macie jeszcze jakieś konkursy oprócz z path-of-exile??

Pewnie, bo tu pathofexilegame.pl, dla leniwych dokładniejsze informacje Tutaj.
Cześć, mam pytanie, jak to jest z płaceniem przelewami w dolarach za kod? Bank to jakoś przelicza po aktualnym kursie, czy trzeba mieć specjalne konto? I czy za takie transakcje się dodatkowo płaci? Nigdy nic nie kupowałem w dolarach także stąd moje pytanie :-P (jak ktoś ma wolny beta key chętnie przyjmę)
Pozdrawiam
Siema, załóż sobie konto na Paypal.pl - i tam po przelaniu kasy z konta na paypal możesz sobie przeliczyć ze złotówek na dolary( troche lipny kurs niestety) . Jeżeli chcesz zrobić przelew z konta za pomocą karty to nie wiem czy nie musisz mieć konta walutowego gdyż ja z mojego mbanku z nową kartą nie mogłem tego przelewu zrobić bezpośrednio a jak wcześniej wspomniałem za pomocą serwisu Paypal.pl

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info