Polish Community

wyglada tak ze 20 lvl i kończy się drugi akt i zaczyna się znów pierwszy tylko na trudniejszym poziomie :) tak jak w d2
eeeh nie mogę się doczekać. Kolejny poziom trudności, lepszy gear.. Szkoda, że taka mała szansa na klucz.
@lucaso - zeby byc veteranem trzeba bylo miec zalozone konto przed startem bety (przed 10 sierpnia).
@kurdebele - nie, nie nabijamy bo to i tak nic nie daje ;) niby jest jakas wieksza szansa na key, ale jak sam zauwazyles klucze dostaja tez nieaktywne osoby.
@Hand - mam nadzieje ze to sie zmieni podczas losowania kluczy ;)
@lazork - dzieki za odpowiedz :)
Cromka - Marauder lvl 20 HC League
Last edited by Cromka on Aug 23, 2011, 5:33:34 AM
Wcale nie chcę mi się nabijać postów, ale myślę, że polityka rozdawnictwa kluczy jest słaba. Osoby, które tak jak ja założyły konto pół roku temu powinny mieć zwiększone prawdopodobieństwo wylosowania, ale to już było mówione kilkaset razy.
Moim zdaniem osoby które dawno temu założył konto i ich ostatnie logowanie jest właśnie z tego dnia i mają < ZERO > postów . Wcale nie powinny dostać KLUCZA . bo i tak go nie wykorzystają a tylko miejsce zajmują dla użytkowników aktywnych na forum . według mnie jest to głupota... ze strony GGG ..
(((Polish corner))) <------<<
Last edited by Sawik1221 on Aug 23, 2011, 6:00:02 AM
"
lucaso10 wrote:
Osoby, które tak jak ja założyły konto pół roku temu powinny mieć zwiększone prawdopodobieństwo wylosowania
Jak kupujesz jakiś los na loterii, to tez masz większe prawdopodobieństwo jeśli kupisz go wcześniej? - Błędne myślenie.

"
Sawik1221 wrote:
Moim zdaniem osoby które dawno temu założył konto i ich ostatnie logowanie jest właśnie z tego dnia i mają < ZERO > postów . Wcale nie powinny dostać KLUCZA . bo i tak go nie wykorzystają

To że ktoś się zarejestrował rok temu i się już więcej nie logował to nie oznacza, że nie czeka na grę. Ja też nie miałem postów a jestem alpha member. Jeden użytkownik, który założył konto rok temu i przez ten czas się nie logował dostał zaproszenie do alfy i okazało się że jednak grał w alfę mimo nie logowania się na forum.

To nie wy jesteście aby decydować kto ma dostać klucz a kto nie. Powinniście się cieszyć, że macie szanse na klucz.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Aug 23, 2011, 8:37:34 AM
Zgadzam się z tym. Koniec końców jednak nie ma się czym podniecać choć miło byłoby pograć- narazie to tylko closed beta- jeśli przeczytaliście manifest to wiecie, że i tak mnóstwo się ma zmienić w samej rozgrywce. Czekałem od stycznia, poczekam jeszcze trochę...
la pinicho loinicheba ounichelibou ni o niba
Haha nice thread. Czesc I szczescia do beta! Is sie nie moge do czekac
Coraz więcej nas zmienia status. Obyśmy się wszyscy tego doczekali..

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info