Path of Exile Hungary Guild [HUN]

███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████


Üdv!

Norby vagyok, a Path of Exile Hungary Guild vezetője. Itt szeretném informálni a Magyar játékostársaimat az egyesületünkről.

Tapasztalattal rendelkező játékosokat keresünk!
A csatlakozás feltétele, hogy legyen legalább egy lvl 85-ös karaktered, vagy több lvl 80+ szintű karakterid!


Az elvárásaink:
-Legyél minnél többet aktív!
-Ne lopj, ne csalj, ne legyél bunkó!
-Ne jelentkezz egynél több accountal!
-Ha egyik társad segítségre szorul, akkor próbálj meg neki segíteni!
-Ha tanácsot adsz valakinek, legyél biztos abban hogy igaz e amit állítasz! Nem kell hülyeséget terjeszteni, mert éppen elég bonyolult a játék.
-Bárki használhatja a guildládát, de amit kiveszel azt tedd is vissza ha már nem kell!
-Tilos a Guildládából csak azért itemet kivenni hogy aztán eladd profitszerzésért!
-Ne legyél mohó! Ha valamiböl több is bekerül a Guildládába pl: Mapok, akkor csak pár darabot vegyél ki.
-A Guildládába bárki bármit beletehet amit még hasznosnak vél és talán egyik társadnak még jóljöhet.
-Csak akkor tegyél a guildládába drága tárgyat, ha nem bánod ha más kiveszi!



Pár mondat a Guildról:
A Guildet Márkusz alapította 2013 Október 23.-án amit késöbb nekem adott át.
A guildben többnyire olyan játékosok vannak akik a friss softcore ligákon játszanak, de akad pár Hardcore / Standardos játékos is.
Jelenleg a guild 9 Guild Stash Tabbel és 210 maximum férőhellyel rendelezezik, hogy ezeket a számokat tovább növeljük, támogatásotokat szívesen fogadjuk.
A guild stash publikus, olcsó hasznos itemek megosztására szolgál, és alkalmankénti gyors tradelésre.
TS is van.

Ha szeretnéd hogy felvegyünk akkor írj nekem játékban IGN: Path_of_Norby vagy ha nemvagyok elérhető akkor itt egy üzenetet.

Új játékosoknak ajánlom elolvasni a Magyar játékismertetőt, amit Márkusz és én irtunk.
My IGN: Norbey
Last edited by Norbinsz on May 2, 2017, 12:50:56 PM
Last bumped on Jul 21, 2021, 8:48:22 AM
Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni, de a megadott csatornák egyikén sem sikerült elérnem titeket.
Az általatok közzétett szabályokat elfogadom és tudomásul veszem.

Kérlek, keressetek majd.

Üdvözlettel,
Grendel




Last edited by Grendel1_00 on Jun 22, 2017, 8:12:25 AM
Sziasztok!

Van még aktív magyar közösség PoE-ben? Szívesen csatlakoznék hozzátok, de sajnos én sem találtam senkit az általatok megadott csatornákon. Én is azt kérném, hogy dobjatok egy üzenetet, ha mégis elérhetőek vagytok valahol.

Üdv, Terios
Sziasztok halihó!
Csatlakozok az elöttem lévőkhöz, énis aktív csapat után nézek, lehetőleg magyar csapat után. Biztosan létezik még aktív csapat
Sziasztok! Él még ez a klán ? Amennyiben igen egy válasz fejében szivesen jelentkeznék. Nem találkoztam még magyarokkal.
Üdv csatlakoznék szívesen én is .
Helló! Örömmel csatlakoznék én is a guildhez, ha van rá lehetőség. Szívesen lennék nálam tapasztaltabb játékosok körében.
Üdv.: Danont
Hello.

Szeretnék csatlakozni ha lehetséges.

Üdv,
Olivér
Sziasztok.

Szívesen csatlakoznék a guildhez.

Ambush óta játszom a játékkal van benne kb 4 ezer órám. Naponta fent vagyok.

Jelenlegi ligában csirkesajt néven megtaláltok.

Üdv
Sziasztok

Szeretnék cssatlakozni a guild-hez.Sok minden idegen még a játékkal kapcsolatban és szeretném a segítségeteket kérni.Köszönöm szépen.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info