[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

Siemanko
1.xXxCzajaxXx
2.23
3.SC
4.Na steam mam 630~ ( Ale przegrałem może 200h )
5.experienced player
6.Jestem nolifem , siedzę po kilkanaście godzin przed pc :D Pracuje też na komputerze zajmuję się grafiką/modelowaniem. Poza poe grywam też w cs'a :)
:) BANITAHC 31lat liga HC ilosc godzin sporo:) experienced player kilka slow o sobie chilloucik i Poe:)pzdr.
1.FroggyNee ale często usuwam postacie xD
2.22
3.Tylko HC na nowych ligach, SC całkowicie mnie nie interesuje, 0 adrenaliny :D
4.Steam około 600h + grałem jeszcze w poe zanim trafiło na tą wspaniała platformę więc licząc całość +-800h
5.raczej experienced player, coś tam wiem
6.Oj siedzę dość dużo przed kompem, zazwyczaj oglądam twitcha w tle podczas grania :P, studiuje elektronikę, czasu mam dość sporo więc nie ograniczam się do jednego tytułu, m.in. gram w cs'a, pubg. Po za tym chodzę na siłownię, lubię coś zdrowego i dobrego ugotować bo przecież całe życie przed komputerem to grzech.
Siema
nick w grze Noke
wiek 25
liga- czekam az o 21 bedzie nowa
ilosc godzin - 311 na steamie poza nim niewiem
poziom doswiadczenia w PoE beginner's/experienced player
cos o sobie - chce poprostu pograc w poe a gildia jest pomocna i moze byc fajna wspolna gra i podpowiedzi bo nadal tej gry nieogarniam do konca

gildii potrzebuje na 21 bo lepiej sie startuje jak jest sie w gildii (mozna sie itemkami wymieniac bo niewszystko sie uzywa a drop jest)


1.In game name/ Nocarz
2.Twoj Wiek/ 28
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC)/ SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo)/ okolo 300
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) Ciezko stwierdzic cos miedzy beginner a expierienced :)
6.Kilka slow o sobie =] Co tu duzo mowic hmm pracuje sobie bo nikt za siedzenie w domu nie chce placic ;/ weekendy przeznaczam glownie na granie jesli nie mam innych planow :) jestem bezkonfliktowy , lubie pozartowac i posmiac sie z dobra ekipa :) to chyba tyle ^^ nic kreatywnego :D


1.davosk
2.25
3.Bestiary SC
4.gram od początku , nie wiem ile
5.veteran
6.lubie zupki chińskie

1.HeraldRejn
2.19
3.Only hc :D
4.536. Z czego około 520 na hc
5.Nie wiem xd gdyby nie błąd gry to bym dzisiaj robił atlas na hc o 10rano już pewnie xd
6.Jestem mężczyzną, rasy ludzkiej czyli białej, pochodzę z Polski, a dokładniej z Dolnegośląska :P i mam zamiar zostać żołnierzem.
1 DamonLothHC
2 19
3 Bestiary Hc
4 1k+ gram każdą ligę od talizmana
5 Myślę że experienced player
6 Nazywam sie Sebastian mam duże doświedczenie w tego rodzaju grach
Witam
1. Ponimirski
2. 40
3. SC
4. 1000+
5. caly czas sie ucze:)
6. na luźno :)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info