[PL] Polska Gildia Archaic Legion <ACLN> Rekrutacja otwarta .

1.rocketdragon
2.33
3.temp. SC
4.wg. steama na te chwilę: 5443 godziny
5.veteran
6.Jestem fanem ciężkich brzmień, horrorów i dobrej zabawy. W kontaktach międzyludzkich jestem cichym i spokojnym typem osobowości, lubię rozmawiać o wszystkim i o niczym. Chętnie podzielę się swoją wiedzą na temat PoE. Jeżeli chodzi o gry, moją drugą miłością jest Shadowverse, jak ktoś gra to chętnie się zmierzę :) Pozdrawiam!
1.LubS0n
2.24
3.affiction sc
4.na steamie 900h a poza myśle ze z 3k ponad
5.begginer ( wracam po długiej przerwie)

1.In game name: acc - domar19842, w grze: dmrafltn
2.Twoj Wiek: 39
3.Liga na ktorej grasz: SC affliction
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): tysiące
5.Poziom doswiadczenia w PoE: doświadczony
6.Kilka slow o sobie: gram dla chillu, oderwanie się od rzeczywistości xD
1.ODDANYY
2.38
3.Liga na ktorej grasz ( temp. SC/HC) SC obecna
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo) 200h
5.Poziom doswiadczenia w PoE (beginner's/experienced player/veteran) Początkujący lvl 88
6.Kilka slow o sobie =]
Rafał ze Szkocji gram kiedy moge, dzieci itd.. ;) cały czas eie ucze
1.In game name: acc - Regis9k, w grze: Regis_I
2.Twoj Wiek: 27
3.Liga na ktorej grasz: SC Affliction
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): +/- 3 tysiące
5.Poziom doswiadczenia w PoE: doświadczony
6.Kilka slow o sobie: gram zazwyczaj dużo przez pierwsze 3 tygodnie ligi, przeważnie co 2 ligę. A jeśli chodzi o aktywności to różnie. Czasem mapki, czasem bossing, delvy, a czasem i craftowanie mnie pochłonie :D
1.Paserek_affliction
2.30+
3.SC
4.Steam mowi ~6000 ale wlicza w to tez afk
5.Experienced player, szukam klanu ktory pomoze mi jakos wejsc na wyzszy poziom umiejetnosci. Potrafie dojsc sam do etapu endgame, gdzie jestem w stanie ubic eldera, sirusa itp. ale brakuje mi chyba jakiegos kroku, ktory pomoze szybciej farmic currency zeby bylo mnie stac na mega fajne itemy i zeby pocrafcic jakies fajne rzeczy itp.
6.Programista, ojciec 3-letniego syna, glownie gram wieczorami jak rodzina idzie spac, gram ligii glownie, w przerwach miedzy ligami mnie nie ma zbytnio online.
1.WIDMO_
2.33
3.Liga SC
4.5 000
5.experienced player
6.WItam mam na imie Adrian gram codziennie w poe ostatnio tylko na SC jestem lesbijką xP
Dzień dobry,
1. QuerioSs,
2. 24 lata,
3. Gram na lidze SC Affliction,
4. Godzin mam około 100,
5. Jestem początkujący,
6. Szukam ludzi którzy by pomogli radą, z czasem na granie to mam ale pracę też mam więc w tygodniu jest różnie, samemu w poe da radę grać ale jednak lepiej zawsze z kimś ;D
1.In game name: xXLastAffiChamoXx
2.Twoj Wiek : 33
3.Liga na ktorej grasz : SC
4.Ile godzin masz przegrane w PoE : Ciężko powiedzieć konto mam od 2016, pewnie kilka tysięcy.
5.Poziom doswiadczenia w PoE : experienced player++
6.Kilka slow o sobie : Karol, grywam dużo z początkiem ligi jak wiekszość głównie blighty,expe i harvesty.
1.In game name: acc - letmepku, w grze: Kasumisan, Argarot
2.Twoj Wiek: 38
3.Liga na ktorej grasz: SC affliction
4.Ile godzin masz przegrane w PoE (Okolo): duzooo ...
5.Poziom doswiadczenia w PoE: obyty
6.Kilka slow o sobie: grm POE z przeszlo pol roku samemu troche nudno czaem przydala by sie jakas pomoc xD

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info