[PL] Gildia Izba Wytrzeźwień - rekrutacja

Gra ktoś na standardzie?
Ogarniam jako tako, choć wielu rzeczy chętnie bym się chciał dowiedzieć :)
Siema. Jak nie muszę wytrzeźwieć to chętnie pogram sobie z wami. Nie ogarniam tej gry w jakimś super stopniu, ale zawszę jestem chętny do pracy, oczywiście jak nie piję w tym czasie :)
"
jarek102 wrote:
Gra ktoś na standardzie?
Ogarniam jako tako, choć wielu rzeczy chętnie bym się chciał dowiedzieć :)


Ogólnie raczej wszyscy na Breach gramy, ale nie ma problemu, mogę Cię dodać, odezwij się do nas w grze albo wyślij tutaj swój nick :)
"
krokodyl8888 wrote:
Siema. Jak nie muszę wytrzeźwieć to chętnie pogram sobie z wami. Nie ogarniam tej gry w jakimś super stopniu, ale zawszę jestem chętny do pracy, oczywiście jak nie piję w tym czasie :)


Nie ma sprawy :d podaj nick to zaraz dodaje :)
Czesc. Przyjmujecie dalej ludzi? Jak tak to i ja jestem zinteresowany. w tej chwili na Breachu 3 postacie 80+

link do profilu
https://www.pathofexile.com/account/view-profile/HaSZyK/

Pozdrawiam :)

@SZaLoNaMoSZnA
Last edited by HaSZyK on Jan 26, 2017, 7:43:07 PM
Cześć, byłbym zainteresowany. Teraz co prawda sesja, ale mimo wszystko w ciągu dnia da się wygospodarować trochę czasu. Obecnie gram na breachu. Czekam na zaproszenie :)
Również poproszę o zape. Gram na Breachu chyba drugi dzien czy cos koło tego. Grałem kilka lat temu i teraz wracam bo a) nie pije od kilku miechów b) nadmiar czasu będę miał przynajmniej do marca/kwietnia...

@Fermina_Daza
Chętnie dołączę :)
"
Regis9k wrote:
Cześć, byłbym zainteresowany. Teraz co prawda sesja, ale mimo wszystko w ciągu dnia da się wygospodarować trochę czasu. Obecnie gram na breachu. Czekam na zaproszenie :)


"
BattleMate wrote:
Chętnie dołączę :)


Podajcie mi swoje nicki lub zaproście mnie w grze :)
"
Czadooo wrote:
"
krokodyl8888 wrote:
Siema. Jak nie muszę wytrzeźwieć to chętnie pogram sobie z wami. Nie ogarniam tej gry w jakimś super stopniu, ale zawszę jestem chętny do pracy, oczywiście jak nie piję w tym czasie :)


Nie ma sprawy :d podaj nick to zaraz dodaje :)


SzybkiLeszczyk
Last edited by krokodyl8888 on Jan 27, 2017, 11:57:54 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info