eMPower - Polska Gildia HC ONLY

Proba zwrocenia uwagi na siebie, zaczepki? Ha, wez mnie nie rozsmieszaj, nie liczysz sie dla mnie, nie znaczysz wiecej niz wsza.
Nie pisze do ciebie/was bo na chuj mi wasza uwaga, tylko ludzi szukajacych gildi, coby nie tracili czasu na wasza popeline.

Dystans powiadasz? Rzucaja sie cwelami i sie obrazaja na siebie co chwile, wychodza i wracaja i tak w kolko, obok dystansu to to nawet nie stalo.
Malo sie udzielal? Wasze dyskusje na tsie to, ktory jest wiekszym cwelem, albo "utkaj morde" co chwile.

Pierwszy dzien byl spoko, drugiego jak sie ich wiecej zebralo to sie okazalo co we lbach maja, przed wyjsciem jeszcze chcialem zobaczyc jak beda reagowac, bo rasista jestem, dumnym dodam, no i oczywiscie takie pajace jak oni to tylko jedna strona jada, lewa. Zero kurwa honoru, sama spierdolina.


Megalomania, egotyzm, moze, kompleksy, nic z tych rzeczy.


No, w sumie to wszystko zostalo przedstawione, reszte zostawiam czytelnikom szukajacym gildi.
Nara.
Last edited by Satan_Assembler on Dec 13, 2017, 12:42:57 PM
"
Proba zwrocenia uwagi na siebie, zaczepki?
?????

Jeżeli ktoś się dla ciebie nie liczy i znaczy tyle co wsza to dlaczego wylewasz łzy na forum pod prezentacją?

Siedziałeś na tsie grzecznie jak myszka i nic ci nie przeszkadzało, jakieś przedrzeźnianie w środowisku ludzi którzy znają się kilka lat to norma przynajmniej u nas, bo taki mamy klimacik. Zero honoru? rozbawiłeś mnie. Człowiek który nie ogląda seriali bo ''aktor jest rydzem'' albo mówi, że zabiłby parę gejów jak by ich spotkał bo ''tak'' i to bez sarkazmu. Jesteś zakałą społeczeństwa, za takich ludzi mi wstyd, żarty żartami, ale nienawiść i chęć wieszania dzieci to przeginka, powinieneś się leczyć.


Pozdro, ale w sumie co można wymagać od chłopa który gra całe życie heavy strikiem. W sumie maruder to pewnie twój cosplay, tyle samo inteligencji xD
Up@@@@
Rekrutacja otwarta! Zapraszamy!
UP
UP
Mozna dolaczyc?
up
bump
Zapraszamy rekrutacja otwarta

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info