(PL) BEER - rekrutacja wznowiona

up
up
up
Witam serdecznie, chciałbym dołączyć do wspólnej rozgrywki gra samemu mi się szybko nudzi, po za tym fajnie jest mieć z kim pogadać.
up
Hej,

czy gildia gra głównie na SC czy może część graczy skupia się też w hardcore?
Ważne dla mnie by było rzeczywiście móc się zebrać do group activities bez skakania między ligami.

Ogółem gram w PoE od paru lat ale nigdy nie zebrałem sporego doświadczenia, dopiero ostatnio Legacy mnie wciągnęło i nawet w końcu wykupiłem stasha.
Gram średnio po 2-3 h dziennie chyba że coś wypadnie, ale bardziej skupiam się na zabawie w robieniu stylizowanych buildów niż pędzie do end-game.


Świetnie byłoby usłyszeć co nieco więcej o aktywności gildii.

Pytanie też, czy dalej używacie TS'a czy może przeszliście na Discord?

Pozdrawiam,
Oak
up
up
Chętnie bym dołączył ale mam zasadnicze pytanie Czy znajdę kogoś do wspólnej gry na sc czy znowu wszyscy na harbinger?:)
"
radoo12 wrote:
Chętnie bym dołączył ale mam zasadnicze pytanie Czy znajdę kogoś do wspólnej gry na sc czy znowu wszyscy na harbinger?:)


Sc = softcore, więc tak znajdziesz, ale na lidze czyli na Harbinger. Granie na standardzie nie ma najmniejszego sensu chyba, że grasz wyłącznie weekendami i to nie w każdy, ale poza tym standard nie oferuje niczego ciekawego na dłuższą metę, więc zaglądamy tam od święta.
Last edited by Harashiken on Sep 9, 2017, 5:36:53 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info