[DULO] Българска Гилдия ДУЛО (DULO)

Привет на всички,

Първо да се извиня, че не влизам често в тази тема и не знам кой е вече в гилда и кой не е.
Понеже си имаме сайт за играта на български, както и форум с тема за гилдията аз и офиерите гледаме повече там.

http://poe-bg.com/index.php?p=forum&cat=4&topic=46&page=1
- това е темата на гилдията
Пишете та за покана, вече сме около 60 човека и се разрастваме.

Поздрави,
WD
Poor_Exile
:)
StereoSeven and PinkPanter was banned after 2 years of playing.I felt like somebody took my Teddy Bear!!
I continue but I never forget that....
Last edited by GrinDDinasty on Nov 13, 2015, 4:29:52 AM
Здрасти, Дуло! Сега в стриймът на Хегемони ми казаха ,че ви има тук. Преди няколко години в л2 играх с Дуло и беше доста добре. Сериозни хора и нямаше никакви глупости ,което за този тип игри е трудно .. много трудно :) Ще се радвам да ме приемете :)
Здравейте играчи ако желате един вманиачен играч може да ми пратите покана Kalora ми е приятел до преди да ми баннат акаунта StereoSeven и PinkPanther за последния спряха да ми отговарят, но аз си търся правата разбира се(правя нов акаунт GrindDinasty, купувам бетата и още преди да влезна да играя бан на акаунта-е това не е ли абсурд и всичко се дължи на IP-то ми)

Както и да е за 2 месеца съм си на същото положение без естествено Legacy итемите а Kalora знаеше с какво разполагам(към 40 таба фул единствено шавроне нямах и то по причини че искам да ми падне както всеки скъп итем)

Това ми е автобиографията командването да решава, StereoSeven, Ban_Crute, CuCuJambo вдигам сега.
Дано RNG-то бъде с вас!!!
StereoSeven and PinkPanter was banned after 2 years of playing.I felt like somebody took my Teddy Bear!!
I continue but I never forget that....
Здравеите бих искал да се присъединя към гилдиата нов играч сам

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info