Sony servers are restarting in:
.
They should be back up in approximately .

Czech corner

Ja jednou v guilde byl a bylo to defakto k nicemu. Rad hraju s lidma, kterym je jedno, co ma jakou cenu a hrajou to pro zabavu a takovych moc neni. Aby mi nekdo v guilde prodaval veci za stejnou cenu jako normalni trade? Tak to nemusim bejt v guilde. Ale jestli jsou tu lidi, kteri si proste chteji sem tam dat par end game map v parte, proc ne. Mapy davam svoje a je mi jedno, ze to nekdo neoplati nebo zrovna nema. ign Bedek
no já byl zvyklej že si lidi pomáhaj, sdílejí loot expí apod, až na vyjímky jsem tu nic podobného nezažil. V D3 jsem měl problémy spíš že by chtělo hrát třeba 10 lidí v jedný partě :D

určitě jsem za sdílet mapy, ceny jsou děsný a drop rate ještě horší. navíc nesdílet unikátní mapy v ceně 60c a víc mi přijde jako úplná kravina

na nákupy v guildě mám většinou smolík, ale občas se najde hodná duše a daruje nějakou chybějící mapku apod

rád si všechny tu přidám a třeba si někdy dáme nějakou mapku
Party play v PoE je dost na prd když nemáš dobré kámoše.. Všichni se tu ženou super rychlostí a na ostatní serou.. Je to smutný jak jsou lidi chamtivý. V D3 to byla jiná sranda v partě.. A ěstě navíc potřebuješ našlapanou mašinu abys stíhal všechen ten zmatek na obrazovce bez lagů :D
"There is only one true god in PoE and that is Greed... "

I don’t need anger management, I need people to stop pissing me off!
Občas mám takové choutky, že bych si zahrál v partě, ale radši bych hrál s partou čechů nebo slováků, se kterýma můžu jít třeba na team speak a pokecat... ne že bych s kýmkoliv anglicky mluvícím nemohl, ale cz/sk je cz/sk :)

Btw... stačil jeden post a ožívá to tu :D
UwU
Jo docela jsem překvapen že se ozvalo pár lidi;) až se dostanu domů tak snad něco skutíme dohromady;) eště pořád nevím kdy Šéfík je tajnůstkář v tomhle.. Ale snad na víkend budu doma a když mě přítelkyně nebude moc zatěžovat :D
"There is only one true god in PoE and that is Greed... "

I don’t need anger management, I need people to stop pissing me off!
Já dělám ve státním a mám zase volna možná až moc :D
UwU
"
KubinoCZ wrote:
Já dělám ve státním a mám zase volna možná až moc :D


To se někdo má;) Já makám na rybářský lodi jako potápěč ve Skotsku;) Jen ten volný čas mi chybý jináč si nestěžuji ;)
"There is only one true god in PoE and that is Greed... "

I don’t need anger management, I need people to stop pissing me off!
To zní jako hodně zajímavá práce... Češi rádi rybaří a ty jsi to vyzdvihl na vyšší level :D
UwU
Já rybařim už od mala. První prut jsem dostal k mejm 6tým narozeninám;) ale ryby jsem začal chytat až ve Skotsku:D Bys nevěřil jak se tady fajně chytaj ryby. Taky proto tu jsem už 13 let ;)
"There is only one true god in PoE and that is Greed... "

I don’t need anger management, I need people to stop pissing me off!
Tak co zatím říkáte na novou ligu? :)
UwU

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info