Heroforge (HFG) SK/CZ guilda recruiting, TeamSpeak Server, Guild Stashtabs and more

hraje :)
email: incarnath@pathofexile.eu
parada tak me naberte prosim :)
Jak to vypadá s volnými místy ve vaší Guildě?
Psal jsem Incarnathovi i PM, zatím pořád čekám na Invite.
IGN: Blake_cz
Ahoj, rad bych se k vam pridal. Jsem zacinajici hrac a jeste jsem nemel sanci potkat nikoho s kym bych mohl hrat :-( :D
Nazdar lidi.

Hledám už nějaký ten pátek CZ/SK guildu, takže pokud máte místo, rád bych se k vám přidal. Jsem ve hře někdy až moc často, takže zastihnout mě nebude problém.

Scion, lvl 82.

IGN: SpectralEvil

Díky moc.
Zdravim, mal by som zaujem o clenstvo vo vasej guilde pre novu Ambush ligu. Hravam dost pravidelne vo vecernych hodinach.
- ak by bolo miesto tak mi prosim poslite invite na IGN: Prion / PrionKABOOM

diky!
invite:) nick: Lady_Elm
Chtel bych se zeptat jestli nabirate do guildy nejak me nebavi hrat sam ;).Kdyztak nick:suttacek tam byvam nejvic ale jelikoz zacinam tak zkousim ruzne varianty ;).
Zdravím,

na následující 4M ligy bych chtěl vyzkoušet trochu organizovaného skupinového hraní. Sice anglicky umím celkem obstojně, asi bych i tak preferoval raděj česky/slovensky hovořící spoluhráče.

Máte už nějaké plány na patch 1.2 ? Jaké jsou vnitroguildovní preference? Proklikal jsem pár členů a víceméně všichni Standard / Ambush. Plánujete do budoucna HC nebo raděj neriskovat dsync a podobné rng ripy?
I represent only myself, my own thought and believes. I am individual, not a representative of the community.
I am not speaking on behalf of someone else and I don't get offended by things that have nothing to do with me.

3.13 was the golden age.
zdar, ak mate miesto prosim invite :-)
nick: Zeru_BitchOfSpades

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info