Turkish Corner

mrb arkadaşlar bende 5 gündür oynuyorum oyuna kayıt oldum indirdim ve oynuyorum act 2 ye falan geçtim sizin bu key olayını anlamadım. ne oluyor nasıl oluyor bu key olayı ne işe yarar?
S.a. arkadaşlar,

parti yarışlarına katılmak isteyen varsa benim gibi bir parti kuralım. Bugün akşam 7de 3 saatlik parti yarış var.
"
orhan38 wrote:
mrb arkadaşlar bende 5 gündür oynuyorum oyuna kayıt oldum indirdim ve oynuyorum act 2 ye falan geçtim sizin bu key olayını anlamadım. ne oluyor nasıl oluyor bu key olayı ne işe yarar?

Oyun şu anda açık betada. Öncesinde oyuna girebilmek için ya aylık olarak hafta sonu açılan open betaları beklemen ya da sisteme kayıt olup, sana anahtar kodlardan birinin gelmesini (ya da birinin sana kod vermesini) veya kendin oyuna 10$ gibi bir ücret ödeyip kod+200 puan (bu puanlar ekstra kasa slotu veya karakter slotu almakta kullanılacağı gibi, çeşitli görsel efekler için de kullanılabilir.) alman gerekiyordu. (Uzun cümle için kusura bakmayın.)

Oyun şu anda açık betada olduğundan, herhangi bir koda gerek kalmdan oyuna girilebiliyor.

Ayrıca eğer "Benim param bol!" dersen, oyuna 1000$ verip, kendi yaptığın birşeyin (silah, zırh v.b.) oyuna eklenmesini sağlayabilirsin.

Eğer kapalı beta sırasında gelmiş olsaydın ve belli bir miktar bağışta bulunsaydın, yaptığın bağış miktarına göre forumda özel bir tag ın da olacaktı (sanırım artık "supporter" taglarını alabileceğiniz sistem kalkmış.)
Sorry about my Eng...
Last edited by kammikazze on Mar 2, 2013, 10:28:48 AM
merhaba arkadaşlar..
ben oyuna her girişimde bir dakikaya kalmadan düşüyorum..
evimde oynarken sıkıntı yoktu ama arkadaşın evine geldim buradan
bağlanınca bu sorun çıktı.. nasıl çözebilirim bi fikri olan var mı?
Map kasıyorum. marauder oynuyorum, bir yada iki arkadas eslik ederse beraber kasabiliriz. mesaj atabilirsiniz.
selam arkadaşlar.. benim biraz yardıma ihtiyacım var..
normal mapı bitirdim cruele geçtim kasıyorum..
sorun şu ki nasıl geçildiğini hatırlamıyorum..
başka bir arkadaşım bütün görevleri yaptı ama geçemiyor..
biraz yardımcı olabilir misiniz?
"
uchanmimar wrote:
selam arkadaşlar.. benim biraz yardıma ihtiyacım var..
normal mapı bitirdim cruele geçtim kasıyorum..
sorun şu ki nasıl geçildiğini hatırlamıyorum..
başka bir arkadaşım bütün görevleri yaptı ama geçemiyor..
biraz yardımcı olabilir misiniz?

Barracksa gidin orda Sceptre of Gods diye buyukcene bir tapınak kapısı olcak orası yenı zorluga goturur sizi.(elbette pietyı oldurup anahtarı almanız lazım)
Mesajım bulunsun da arada göz atabileyim, kaçmasın.
"
callitaday wrote:
Mesajım bulunsun da arada göz atabileyim, kaçmasın.

Çok mantıklı. Sayende benim de bulundu :))
IGN: Govl
meraba arkadaşlar.41 lvl rangerim cruel de act 2 de kasıyorum.Yalnız bazı rangerleri görüyorum lighting damage eklemişler galiba,her vuruşlarında çatır çatır şimşek çakıyolar.nedir nasıl yapılır?gemlemi olur?bi yardımcı olursanız...

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info