Polish Community

Chyba nie można. Jak Cię zaproszą do bety to pewnie dadzą Ci linka.
"
bastek000 wrote:
podobno open beta ma
wystartować równo z premierą Diablo 3 jak to prawda to sobie strzelają samobója bo coś mi się wydaje że ta gra nie przebije Diablo takie jest moje zdanie
A skąd ty masz takie "wiarygodne" informacje? Zwłaszcza że blizzard nie ogłosił daty premiery Diablo 3.

Przestań pisać bzdury.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
sciagac mozna jak sie dostanie key to tam gdzie teraz masz aktywacje keya to pojawia sie Download Now!
Nie ma to jak przyjechać z wakacjii i dostac zaproszenie do bety ;D
nie ma to jak codziennie zaglądać do skrzynki
i sadzić joby z wiadomego powodu agrrrrr ..
Grats Qo~. Nie moge sie doczekac az sam dostane bete, o ile wogole do tego dojdzie :\
Women are good for three things... Cleaning, cooking, and Betas.
"
bastek000 wrote:
podobno open beta ma
wystartować równo z premierą Diablo 3 jak to prawda to sobie strzelają samobója bo coś mi się wydaje że ta gra nie przebije Diablo takie jest moje zdanie


There is no way that the open beta opens the same time as Diablo 3. They said their gonna be working on the game for a few months and Diablo 3 has no sign of a release date. Btw sorry for the english i read it better then i write it.
Kluczyk jest ;]
Pierwsze wrażenie z gry pozytywne.

Jestem liderem jednego z większych klanów w World of Tanks i mam możliwość udostępnienia pokoju na publicznym serwerze Mumble. Do komunikacji głosowej w zupełności wystarczy.

Chętni mogą pisać do mnie na gg:7002786

Jeżeli będzie więcej chętnych być może udostępnię też część strony www.unitedlegions.pl
Na razie tylko kilkanaście osób z Polski jest beta memberem. No i nie każdy gra.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Nie dziwić się, że nie każdy gra skoro rozdają klucze tym którzy utworzyli konto i zalogowali się raz... powinni napisać bynajmniej kod umożliwiający nie wybieranie takich accountów które były używane jednokrotnie... wtedy na pewno więcej polaczków mogło by się cieszyć betą razem z wami ;)
I want to live... I want to survive... I want a Beta Key ;D...

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info