Polish Community

Czy wam też się wydaje, czy mi się może zdaje, ale jak gram w Path of Exile, to wszyscy piszą po angielsku.

Nikt oprócz mnie z Polski w bete nie gra, czy co?

Jak zwykle się spóźniłem.
"
wMasteroX wrote:
Czy wam też się wydaje, czy mi się może zdaje, ale jak gram w Path of Exile, to wszyscy piszą po angielsku.

Nikt oprócz mnie z Polski w bete nie gra, czy co?

W Path of Exile Beta gra kilkanaście tysięcy ludzi różnych narodowości i chyba to jest normalne, że porozumiewają się między sobą przy użyciu angielskiego. Polacy stanowią mały procent.
http://pathofexilegame.pl/ - first Path of Exile fansite - Since January/February 2011
Last edited by Noktis on Feb 6, 2012, 1:25:09 PM
czesc wszystkim ,pozdrawiam polakow ,tez czekam na klucz ,pogralbym to ,bardzo lubie takie gry i czekam tez na diablo3,to bedzie kosior ,pozdro
masakra obym dostal keya a jak nie to czekam na diabelka ;d
Jestem tutaj już hooo "Joined: 28 września 2011 19:06"
Nadal poszukuję klucza :)

Pozdrawiam
Są starsi: 22 września 2011
;]
Chłopaki to macie pecha, albo się nie udzielacie w innych tematach na temat kluczy, napiszcie w jakimś dziale z prośbami o key, że czekacie od początku bety i nie macie dostępu do niej, to może akurat was uszczęśliwią :) a co do nowego patcha to będzie jutro rano i bardzo dużo zmienia, poprawia i dodaje ;D
Last edited by PanczoTenPrawdziwy on Feb 7, 2012, 4:27:44 AM
Ile czekaliście na dostęp do bety ?
Ile trzeba pisać postow dziennie ? Czy im wiecej= tym lepiej czy starczy 1 dziennie ?
"
K4milk wrote:
Ile czekaliście na dostęp do bety ?
Ile trzeba pisać postow dziennie ? Czy im wiecej= tym lepiej czy starczy 1 dziennie ?


Możesz mieć 1000postów to ci nic nie da, pisz w innym dziale tam gdzie proszą o klucze, ja napisałem i na drugi dzień mnie zaproszono :)

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info