Rimtech00 Tv (CZ/SK) Stream každý den !

Ahoj, rád bych vás pozval na svůj stream, který probíhá každý den (POUZE Path of Exile). Streamuji za účelem zábavy a pomoci nováčkům - a především se snažím o spojení CZ/SK komunity do jednoho většího celku. Během streamu se můžete těšít i na Teorycrafting a spoustu dalších zajímavých věcí.
Máme také guildu "Farmers", (která byla vytvořená v době, kdy se ještě hodně farmařil dominus :D :), do které se muže připojit každý!

Rozjel jsem i youtube kanál, kde se budou nacházet buildy vhodné pro začátečníky, rady a tipy i pro pokročilé hráče, různé zajímavosti, mé vlastní buildy, headlighty a dokonce i extra detailní tutoriál pro hráče, kteří nikdy nehráli diablovku ani žádné podobné hry.

Dělám si své vlastní buildy a hru hraji už od 30. ledna 2013. Hru hraji z toho důvodu, abych si ji užíval a zkoušel všechny možné kombinace a buildy, které mě napadnou. Hraji hlavně SC (tedy momentální ligu), ale do budoucna bych chtěl zkusit i SSF a možná i HC.

Youtube :


Twitch :


Sledujte mě i na Facebooku, ať víte, od kolika vysílám 🙂 (každý den je to jiné, ale 100% od 20:00)
Last edited by Rimtech666 on Jan 31, 2018, 8:01:22 AM
Last bumped on Jan 31, 2018, 7:50:06 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info