[PL] - Polska Gildia - <~AT~> Antiquus Tutella - Necropolis! - Gramy od 8 lat!

Nazwa konta: tsukuyomi_pl
Nick aktualnej postaci: Elaartha
Wiek: 23
Aktywność w grze (1-10): 6 (praktycznie codziennie, ale różną ilość czasu)
Aktywność na discordzie (1-10): jak dotąd nie używałem, pora zainstalować:)
Czy posiadasz mikrofon: tak (laptopowy...)
Jak długo grasz w PoE: od XII 2016
Umiejętności w kalamburach (1-10): 3? szczerze nie jest to moja ulubiona dziedzina szaradziarstwa
Nazwa konta:MrMatteo442
Nick aktualnej postaci:ShadowMatt
Wiek:19
Aktywność w grze (1-10):7
Aktywność na discordzie (1-10):7
Czy posiadasz mikrofon:tak
Jak długo grasz w PoE: miesiąc ale grałem jak wchodziło ascendency :)
Nick na kurnik.pl:matteo442
Umiejętności w kalamburach (1-10):6-7 ;)
Pozdrawiam :)
Nazwa konta:Zlociutki
Nick aktualnej postaci:Zlociutkiii
Wiek:36
Aktywność w grze (1-10):8
Aktywność na discordzie (1-10):Nie mam ale zainstaluje
Czy posiadasz mikrofon:tak
Jak długo grasz w PoE: gralem podczas bety gdy byly jeszcze 3 akty, potem 2-3lata przerwy i teraz od 3 dni
Umiejętności w kalamburach (1-10)15
Pozdrawiam
Nazwa konta: Aynix
Nick aktualnej postaci: Obecnie gram kilkoma postaciami, ale najaktywniej Hierophantem TurretBetterThanBalista
Wiek: 24
Aktywność w grze (1-10): Hype już przeminął co do nowej ligi, więc obecnie trochę mniejsza, ale wciąż całkiem niezła. 6-7/10
Aktywność na discordzie (1-10): Discorda używam od dawna i jeśli komputer jest włączony, to i discord. Jeśli chodzi o kanały głosowe discorda, to wtedy gdy jestem w grze. 7/10
Czy posiadasz mikrofon: Tak
Jak długo grasz w PoE: Od czasów bety kiedy to Piety była last bossem. (z przerwami)
Nick na kurnik.pl: Nie wchodziłem tam od wieków, ale zapewne taki jak wszędzie czyli Aynix ^ ^
Umiejętności w kalamburach (1-10): dunno
Nazwa konta:Lordnill96
Nick aktualnej postaci:ZiggyArrow
Wiek:21 lat
Aktywność w grze (1-10):7/8 (są dni gdzie nolifie, są dni gdzie mnie nie ma ze względu na uczelnię)
Aktywność na discordzie (1-10):częściej używam ts. Mam też własny do dyspozycji na kameralne pogawędki, ale korzystać z Discorda również mogę.
Czy posiadasz mikrofon:Tak
Jak długo grasz w PoE: 2 miesiące
Nick na kurnik.pl:nie pamiętam... Ale przypomnę sobie jak przyjdzie co do czego :)
Umiejętności w kalamburach (1-10): 9/11
Widzimy się w 3.0 Do tego czasu rekrutacja zamknięta.
Jak wiadomo 3.0 już niedługo, w związku z ostatnimi porządkami w gildii związanymi z nieaktywnością na discordzie ponownie otwieramy rekrutacje do naszej gildii.
Serdecznie zapraszamy do składania wniosków rekrutacyjntch!
Last edited by Tachykir on Jun 25, 2017, 6:40:10 PM
Nazwa konta: Traanquiill
Nick aktualnej postaci: Bluesthor
Wiek: 19 lat
Aktywność w grze: 5-6, ponieważ większośc czasu poświęcam na pasję, ale na PoE też czas się znajdzie ;)
Aktywność na discordzie: używalem kiedyś discorda. ogólnie jak już gram to siedzę zalogowany na komunikarze
Posiadam mikrofon
jak długo gram w poe: Zaczynałem od samego początku gdy gra wychodziła, ale długie przerwy miałem. Teraz zacząłem normalną grę ;)

Nie posiadam konta na kurniku.
Umiejętności w kalamburach: Po śmierci potrafię udawać, że nie żyję. Stawiam na wysoki poziom.
Zmieniony został sposób rekrutacji w naszej gildii, rekrutacja odbywa się teraz poprzez formularz rekrutacyjny.

Zapraszamy do gildii!
Bump

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info