Balkan Corner

Ako neko igra rampage dodajte me, nick mi je "Afak" :)
Pozdrav :D

Ako ima koji guild na hc ili beyond nek me doda..

ign: Bloody_Bowjob
Ako ima neko na Rampage, nek me doda, ign im je Ive_Inc
Moze li neko da me doda u gildu, ili kako to vec ide. Ne znam jos uvek mnogo o igri :)
"
Thorien_Kell wrote:
Znate što, trenutno sam bez gilde i tako mi paše

Možda se uskoro negdje učlanim, u biti svejedno mi je igram li sa stranima ili sa našima ... samo jedna stvar me smeta kod "naših"

PISANJE NA SRPSKOHRVATSKOM :D

O jebo te led: droppaj mi ovaj itam da ga mogu šerat da bacim spell da kastam ... ma kurac!


To je nakazno u pm. Smeta mi.

Zato ću radije u englesku gildu(evo opet :)







E, apsolutno se slazem..
ja smatram sebe hard core gamerom ( al ne ne igram hc ligu) > prosto mi je muka kada slusam(citam) kako nasi pisu sprdacine.. Anyway nice to see like minded people !

Off to find some guild, old one kicked me due to inactivity (cool off period) :P
Здраво екипа, поздрав од Скопје.

Ако сте за мапи, invite pls.

IGN: Kornam
poz ljudi ako vas ima :)
Pozdrav na site dajte add me to guild kako se pravi kako da apliciram na balkanskiov guild
Ljudi, javite se ako hocete u moj guild,

Balkan Express (ANZ)

ANZ stoji za Australia and New Zealand... ja inace zivim u Australiji, tako da necu moci igrati s ljudima iz EU/US zbog laga. Maknit cu taj (ANZ) mislim, pa neka udje sto vise balkanaca, ha da..

Ali svi su dobrodosli jebiga, mozemo bar trejdat!

Eto, bio bi jako sretan da ima bar koji application i da se mozemo malo ljepse trejdat za mape itd.
Ako ima koji balkanac iz Australije ili Novog Zelanda... to bi bilo sjajno jer bi mogli i prziti mape skupa ponekad.

Pozz o/
Bump ajmo Balkanci, ocu neki domaci chat :D

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info