Szukam osob do wspolnego grania – przewaznie wieczorami (standard legue)

Witam.

Jak mozna przeczytac w tytule szukam osob do wspolnego grania. Gram od ponad roku, posiadam troche wiedzy ktora chetnie sie podziele. Mam troche niezlego ekwipunku, ok. 30 uzytecznych unikatow + troche map – chetnie oddam, pozycze, wymienie lub sprzedam za symboliczna kwote.
Gram przewaznie: codziennie wieczorami ok 1-2godz + weekendy nieco dluzej ok 4-5godz tez raczej wieczorami.
Nie mam wymagan co do poziomu umiejestnosci/zaawansowania, chodzi mi tylko o nawiazanie kontaktu z kultularnymi osobami ktore lubia ta gre tak jak ja. Publiczne ‘party’ z losowymi osobami dla mnie sie nie sprawdzaja, za duzo chaosu, brak skoordynowania - strata czasu. Mam juz kilku znajomych z ktorymi razem gramy - mapki, dzienne misje masterow.
Obecnie gram dwoma postaciami: shadow 91lvl i maruder 80lvl Preferuje lige Standard.
Nie wykluczam Skype lub TeamSpeak do komunikacji.
Zainteresowanych prosze o kontakt w grze lub wyslanie prywatnej wiadomosci.
My ING : petethecleaner / carsh_boom_bang
Last edited by jajszczak on Mar 6, 2015, 2:50:36 AM
up
up
Chętnie dołączę do twego "projektu". Mam wygrane w tej grze ledwo ponad 120 godzin a samodzielne granie na 70 lvlu sprawia sporo trudności dla takiego newbie jak ja.
Postać jaką na ogół gram to Witch Pure Summoner...
up
up
online
up
Chętnie zagram razem z wami, mój IGN: Czadoo. Macie jakiegoś ts/skype? Łatwiej się będzie komunikować ;)
up

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info