PL [Season Softcore/Hardcore League] Grimoire rekrutuje!

Miesiąc i dwa dni od startu nowych lig, a u nas pierwsze osoby w gildii wbijają 90lv :)
Gildia Grimoire od kiedy dołączyła do społeczności Novasociety zaczęła się poważnie rozwijać, bardzo nas to cieszy i liczymy na jeszcze większe zainteresowanie na kolejnych ligach. Krążą plotki, że developerzy z Grinding Gear Game wprowadzą nowy (czwarty) akt, oraz kolejną część ubioru jaką będą spodnie :D

Jeśli jesteś aktywną osobą i cierpisz na znaczny spadek osób online w Twojej gildii/na serwerze po miesiącu - zapraszamy. Codziennie mapki, rotacje oraz od czasu do czasu jakieś eventy!!
Rekrutacja ciągle otwarta :)
Świeże promo gildii, zapraszamy do oglądania :)

https://www.youtube.com/watch?v=p9LN5p0RaQ4
Last edited by Necroorcen on Jan 25, 2015, 7:39:13 AM
@up poprawiłem link, teraz już działa :)
Aktualnie mamy:

67 osób w gildii
średnio 10-15 osób online po 1,5 miesiąca od startu lig [na początku to było 20+]
aktywność na mapach: zadowalająca
cykliczne daily i inne


Zapraszamy :)
Możesz napisać tutaj post, PM lub podanie na forum.novasociety.com
Last edited by Necroorcen on Jan 29, 2015, 11:00:37 PM
Rekrutujecie rowniez na Bloodlines ?
Przepraszam, zapomniałem dopisać.

Z Bloodlines mamy ten problem, że tylko odsetek tych osób co grają w PoE są aktywni na bloodlines i trudno znaleźć ekipę. Oczywiście jeśli chcesz nas wspierać na tej lidze to bardzo chętnie Cię przyjmiemy, aczkolwiek jest nas tam tylko garstka. Po prostu trudno znaleźć ludzi do gry na BL.
Kolejne 10 slotów do gildii dokupione, zapraszamy nowych :)
Witam, szukam aktywnej polskiej gildii dla siebie i paru znajomych w Torment, gdyż nasza aktualna gildia jest martwa (lider i oficerowie od dawna offline) oraz jeden denerwujacy dzieciak psuje atmosferę i rozkrada stash gildyjny. Gram po 1-3h w tygodniu i więcej w weekendy. Moje IGN jak poniżej, będę wdzięczny za kontakt ;)

PS. Dotychczas nie używałem żadnego Teamspeakera, ale myślę że można się kiedyś nauczyć
IGN Bzyk

R.I.P. No-Aegis Necro tank (3.2.0) ;(
Witam po krótkiej przerwie! :)

Ostrzymy pazury na nowy update. Kto jest chętny na podbój Aktu 4 z nami niech składa aplikację na forum: http://forum.novasociety.com
Mamy około 20 wolnych miejsc, więc zapraszamy! Aktualnie gildia pomieści 80 osób :)

Update przewidujemy na początek maja, więc czasu na zastanowienie macie niewiele.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info