PL [Season Softcore/Hardcore League] Grimoire rekrutuje!Witam, zapraszam wszystkich zainteresowanych wspólną grą do naszej gildii.
​Gramy na ligach Warbands i Tempest. Jeśli jesteś aktywnym graczem i chcesz znaleźć grupę graczy do mapowania oraz wspólnej zabawy to przyjmiemy Cię z otwartymi rękami.
PS. Mile widziane kobiety, dojrzali gracze, a najlepiej oba naraz ;)

Path of Exile: REKRUTACJA OTWARTAPODSTAWOWE INFORMACJE

Nazwa: Grimoire
Tag: [GMR]
Utworzenie gildii: 11.12.2013r.
Język: polski
Typ: semi-hardcore
Sekcje Gamingowe: Path of Exile
Komunikator głosowy: TeamSpeak 3
Forum: http://forum.novasociety.com (tu możecie składac podanie)

Promo gildii I ---> https://www.youtube.com/watch?v=p9LN5p0RaQ4

I.O gildii Ogólnie
Spoiler
Jako gildia staramy się pokazać z jak najlepszej strony wspólnie spędzając czas w świecie fantasy zdobywając różne osiągnięcia, rywalizując z innymi gildiami oraz wspólnie pomagać sobie zdobytą wcześniej wiedzą. W naszych szeregach można znaleźć zarówno graczy PvP jak i PvE, ale najważniejsze jest jedno: dystans do siebie i dobra zabawa, ponieważ niezależnie od tego czy wolisz spędzać czas na wymagających arenach pojedynkując się z prawdziwymi graczami czy jednak jesteś zwolennikiem penetrowania nieznanych dotąd ścieżek lochów, to ważne żebyśmy się wspólne dogadywali i miło razem spędzali ze sobą czas.
Nazwa 'Grimoire' /ɡrɪmˈwɑr/ wywodzi się z języka starofrancuskiego i oznacza księgę czarodziejską. Księgi te zawierają skrótową wiedzę astrologiczną, listy aniołów i demonów, zbiory zaklęć, wskazówki do wyrabiania talizmanów i przywoływania bytów duchowych i eterycznych.
Oprócz tego motywację czerpiemy z różnych tytułów anime, co widać np. po tagu naszej gildii.
Gildia 'Grimoire' skupia w sobie graczy wyłącznie polskojęzycznych, których łączy wspólna pasja, jaką jest świat fantastyczny w grach MMO.
II. Sekcja Path of Exile
Spoiler
Sekcja PoE jest naszą pierwotną i posiadamy tam większą ilość graczy. Skupiamy się w tej grze stricte PvE, ponieważ póki co ten aspekt w grze jest najlepiej rozwinięty. Organizujemy Piety Run'y, dwa razy w tygodniu wspólne mapki siedząc na teamspeak-u i się dobrze przy tym bawiąc. Oprócz tego wykupiliśmy 2x Slot w Banku Gildyjnym, do którego każdy ma dostęp, a znajduje się tam wiele ciekawych przedmiotów przydatnych do levelowania i nie tylko. Z niecierpliwością czekamy na nowe ligi oraz na wprowadzenie misji gildyjnych, challenge-ów i achivementów gildyjnych także.

Liga: Sezonowa [Hardcore / Softcore]


III. Rekrutacja


Spoiler
Póki co rekrutacja odbywa się na forum, gdzie jest specjalnie dostępny do tego dział. Każdy gracz może tam złożyć podanie według ściśle określonego wzoru.
Po wypełnieniu tej ankiety jest ona oceniana przez władze gildii pozytywnie lub negatywnie. Jeśli chcesz, by Twoje podanie miało większe szanse poświęć mu więcej czasu. Szczególnie potrzebujemy osób kreatywnych, mających wiele pomysłów na rozwój gildii.
Przyjmujemy do gildii dojrzałych graczy z wiekiem 16+ [wyjątkiem jest rekomendacja takiej osoby przez aktualnego członka gildii]. Do tego fajnie by było jakbyś miał/a mikrofon i słuchawki, by potowarzyszyć nam na kanale teamspeak. Nie posiadamy szczebla lvl-owego, ponieważ: to od osobowości gracza zależy czy będzie dobrym kompanem do wspólnej gry, oraz patrzac na doświadczenie graczy z gildii posiadamy mnóstwo postaci zróżnicowanych lvl-owo, do tego znajdują się one na różnych ligach, więc wszędzie potrzebujemy pomocy w explorowaniu świata.Zapraszamy! ;)
Last edited by Necroorcen on Jul 9, 2015, 8:32:54 AM
Last bumped on Sep 27, 2016, 8:37:22 AM
update, posiadamy nieoficjalny kanał teamspeak z którego korzystamy
Last edited by Necroorcen on Dec 16, 2013, 9:16:06 AM
update, nowe forum gildii. link w opisie wyżej.
podbijam
Wczoraj wykupiliśmy pierwszy Guild Stash do którego wszyscy mogą wrzucać przedmioty, którymi chcą się podzielić. Rekrutacja cały czas otwarta: 18/40 osób w gildii aktualnie. W razie czego dokupimy sloty. Aby dołączyć do naszej gildii należy wpisać się w dziale rekrutacja na naszym forum http://immortal.go-board.com/ Zapraszamy :)
Aktualnie poszukujemy osób chętnych do PvP - ale nie tylko. Inicjatywa jest taka, iż tworzymy postacie niskolvlowe (28lv dokładnie) i organizujemy turnieje PvP wewnątrz gildii. Akcja ta póki co się rozwija, ale jak już będzie sporo postaci zrobionych z buildem sPvP to robimy turniej 1v1, 2v2, 3v3 i nagramy jakiś filmik z naszego wypadu :) Wszyscy mile widziani. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, początkujących i doświadczonych, młodych* i troszkę starszych...razem zdziałamy więcej!

Przebudowałem lekko forum, więc zapraszam: http://immortal.go-board.com. Pełny dostęp po złożeniu podania, do czego zachęcam. Po co się nudzić grą w samotności, wstąp do nas :)


*gildia nie jest przeznaczona dla młodzieży poniżej 16 roku życia
bump
Last edited by Necroorcen on Jan 28, 2014, 7:43:43 PM
podbijam
bump

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info