Turkish Corner

vay vay neler dönmüş serhat :)

aranızdayım beyler, takılırım arada.
selam arkadaşlar oyunda yeniyim kanatları altına girebileceğim bir guild arıyorum. witch karakterim için güzel bir passive build önerenin padawan'ı olurum zira çok geriliyorum yanlış bir daldan gideceğim diye.

Bence oyun passive skill seçeneğini abartmış iyi bişey yapmış gibi duruyor ama yanlış giderseniz sonraki seviyelerde çook üzülürsünüz. Yani yaa bu olmadı nasıl geri alıcaz bu passive i derseniz "orb or regret" nedir öğreniyosunuz ki bunlardan bulmak, almak ta zor. En azından bir iki değiştirme hakkı vermeleri lazımdı.

Bu yüzden Yulungad; sana tavsiyem forumu araştır. Oyunu bitirmiş birilerinin buildine bak beğendiğin birisini yap. İyice okuyup.

Bu arada fazla online olan kalmamış ne cvp veren var ne ilgilenen yabancı forumda da burda da. Oyun için oyuncu kazandı diye haber okudum ama yalan olduğu besbelli.
Arkadaslar oyunda yenıyım domınatıon'da lvl 20 wıtch/ranger karakter kasıyorum.passıve skıll'ler ıcın yardımcı olursanız sevınırım.Puf noktaları ıcın yardıma ıhtıyacım var.
dominationda 27 lvl rangerım gelen var mı
Selam arkadaşlar oyuna yeni başladım her türlü ranger build önerilerine açığım.

Bu arada nemesis de oynuyorum şu saat itibari ile 12 lvl im . Beraber oynamak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Nick: RavaLord

Edit: Yazım hatası.
Last edited by Ravalond1 on Nov 11, 2013, 5:44:46 PM
Bende yeniyim herkes gibi benim char da rengar herkese en sıcak o geliyor sanırım :)
beyler bizde yeni başladık rica ediyorum yardımcı olurmusunuz item filan istemiyorm sadece bilgi istiyoruz bi arkadaşm daha var skype adresim jayden422 eklerseniz sevinirim
arkadaslar gulid ı olan benıde alsa olmazmı bırlıkte oynasak :( tek basına cekılmıyor 20 lwl wıtch :)

dgsn34
20 lwl wıtch :)
Last edited by dgsn34 on Nov 21, 2013, 5:03:32 AM
Merhaba arkadaşlar. Ben de birçoğunuz gibi oyuna yeni başladım. Hem kendimin öğrenmesi hem de yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak adına Path of Exile Türk adlı bir fan sitesi kurdum. Yakın zamanda resmî sitedeki yani bu sitedeki içerikleri Türkçe olarak sitemizde yayınlamayı düşünüyorum. Eğer Path of Exile haberlerini ve sitedeki diğer içerikleri Türkçe'ye çevirebilecek İngilizcesine güvenen varsa yazarlık/editörlük verebilirim. Hep beraber ortaya güzel bir topluluk çıkarırız. :)

Sitemizin forumlarını da yakın zamanda açacağım. Böylece muhabbetimizi daha da artırmış, birbirimize oyun için daha yakından, daha etkili yardımcı olmuş oluruz. :)

Ayrıca oyunu Steam'den oynayan arkadaşlarımızı grubumuza davet ediyorum: Path of Exile Türkiye

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info