Lietuva

Yra Lietuviu gyvu? :) Ar cia as vienas begale metu zaidziu sita zaidima ir tik dabar prisiminiau kad toks dalykas kaip guildai yra. :D
Last edited by APCY on Apr 9, 2017, 4:21:48 PM
Norėtumėt susirinkt visi 3.0 updeitui į vieną guildą? (naują ar seną - nesvarbu). Dabar užmečiau akį, tai tikri lietuviai - išsibarstę visur po guildus su 10 , 15 , 20 narių. Pagalvokit kaip gerai būtų turėti didelę lietuvių bendruominę vienoje vietoje.
Last edited by Aaxis on Jul 8, 2017, 9:48:04 AM
Taip galetu kas nors apsiimt visus lietuvius i viena vieta surinkt bet manau tai neimanomas dalykas :) nors esu lietuviu guilde ir gan nemazai buna kartais prisijunge bet manau aktyviiu galima kur kas daugiau surinkt :)
as irgi su draugu 3.0 pradesim lost :)
"
phlegmaticas wrote:
Taip galetu kas nors apsiimt visus lietuvius i viena vieta surinkt bet manau tai neimanomas dalykas :) nors esu lietuviu guilde ir gan nemazai buna kartais prisijunge bet manau aktyviiu galima kur kas daugiau surinkt :)


Renkame bendrą lietuvių discord kanalą, jei norite prisijungti pavieniui ar savo gildą atsivesti kartu.
maloniai laukiame -
https://discord.gg/NsMPv5z
Last edited by Jigsaw on Jul 31, 2017, 9:15:11 AM
Sveiki,

Tai čia lietuvių judėjimas kaip matau yra, bet nieko aiškaus nėra parašyta nei koks guildas nieko, tai būtų smagu kažkur prisijungti jei jau yra, arba kažka sukurti savo jei vis dar yra žaidžiančių ;)
Sveiki, esu naujokas path of exile, gal kas loset, ir padetu jai kiltu kokiu klausimu ?
Sveiki, mes turim guilda, bet esam tik trys zaidziantys draugai. Jeigu kas noretu prisijungt ir papildyt lietuviu bendruomene parasykit man i pm.
sveikas , parasyk zaidime nikas Sorayama
Pakvieskit nick Pyzdaboll

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info