Polish Community

Siema Szukam ludzi do wspólnej gry ... zapraszam
Witam.

Planuje na dniach kupić dodatkowe sloty na itemy i ulepszony schowek i mam pytanie. Czy schowek będzie taki tylko do danej postaci czy każda postać będzie miała ulepszony schowek? Dziękówka i pozdrawiam.
Witam.

Ja też poszukuję osób/osoby do wspólnej gry.

IGN: Kantia
Szukam gildi z Polakami! Jestem w miare nowy w POE ale szybko ide do przodu, mam dobry build. Gram rano/wieczorem po pracy, w zaleznosci od dni. Zbyt duzo zycia tu nie trace ale milo by bylo pograc z rodakami.

Pzdr,
ingame: iLoveYouDeadEye
"
Junx1 wrote:
Witam.

Planuje na dniach kupić dodatkowe sloty na itemy i ulepszony schowek i mam pytanie. Czy schowek będzie taki tylko do danej postaci czy każda postać będzie miała ulepszony schowek? Dziękówka i pozdrawiam.


Każda postać będzie miała ulepszony
Fyndel best
Every Class 100
Discord Alex22#8812 if u cant catch me online in Poe
Szukam gildii. Jestem w miare doświadczonym graczem, gram od closed bety, paroma mniejszymi i wiekszymi przerwami. Aktualnie gram dosyć często, ale samemu to już nie to samo.

Mój IGN: Leviaer
Pytanie ogólne: czemu polskie community leży? Nasza aktywność ogranicza się chyba tylko do gildii, poza gildiami nic, dwa polskie fora są puste i pojawia się tam średnio 2-3 posty na miesiąc, ten wątek choć ma 600+ stron to odkąd go śledzę jest w fazie stagnacji, nie ma też zdaje się żadnego kanału wybranego jako nieoficjalny polski kanał :/ Generalnie jak nie znajdzie się gildii nie ma gdzie i od kogo się czegoś dowiedzieć, znaleźć znajomych do gry, poszukać pomocy czy zwyczajnie pogadać z rodakami. Jesteśmy tak nietowarzyscy czy może polskie community w poe liczy tak mało osób? Nawet dogorywające diablo ma więcej aktywnych osób na forach itp pomimo, że spora ich część odeszła od gry. W czym zatem leży problem? Gdzie się wszyscy ukrywają?
To o czym pogadamy? Bo przeciez nie bedziemy tutaj mowic o tym ktos szuka gildii - to mozna sobie poszukac na innym forum.

Moze jakis tipsy i tricksy o farmieniu masterow?
Ktoś do expienia/robienia mapek? IGN: SaltyStriker

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info