Polish Community

"
Ugm wrote:
GTFO or better learn polish instead.
useless language dont need it ,it not like il ever visit your shitty country.

Id rather stay in my own country where 90% of the people aren't brain dead morons with a pile of unwarranted self importance on their back.
Lazor, caly czas jest losowanie jak widac.
lulzbat you got some menatl problem or just antoher kid trolling on internetz?
no właśnie myślałem ze to już ostatnie minuty :) zarejestrowałem konto tutaj dość dawno i dziś chciałem sprawdzić czy już się beta rozpoczęła ;) będę musiał wrócić tu za jakieś 2 miesiące bo mam pecha i beta nie wylosuje xD
Powinni te losowanie zrobic dla wszystkich zarejestrowanych osob i tyle :P Tak jak bylo w mythosie itp..
no to by zwiększyło szanse ;) a ile maja trwacie testy ?
sa 2 rownolegle losowania jedno dla osob ktore sie zarejestrowaly i psotowaly na foprum przed startem bety, 2gie rownloegle losowe ze wszystkich zarejestrowanych osob, tyle ze nie losuja powiedzmy kilku tysiecy osob na starcie tylko 1 co 15 minut
a wiadomo jak długo to losowanie będzie trwało ?
Fu, mi chodzilo ,ze bez losowania, tylko partiami daja bete, poki wszyscy nie dostana. I kazdy by dostal ;P
"
Lulzbat wrote:
"
Ugm wrote:
GTFO or better learn polish instead.
useless language dont need it ,it not like il ever visit your shitty country.

Id rather stay in my own country where 90% of the people aren't brain dead morons with a pile of unwarranted self importance on their back.


did your father dropped you onto the floor when you were child? Cuz it seems you are really retarded.



@topic

gra się nieźle chociaż osobiście bardzo mnie wkurza sterowanie. Żeby zaatakować potworka trzeba na niego kliknąć LPM i jeśli nie zabijesz jednym hitem to musisz albo cały czas klikać myszką albo przytrzymać LPM. Nie wiem dokładnie co mogli by zrobić w zamian no ale to nie do końca mi się podoba, szczególnie że jeśli leży wokół pełno itemów to podnosisz czasem niepotrzebnie jakiś syf (chociaż to akurat można chyba w opcjach ustawić).

Co do samej gry- super. Gra się przyjemnie i klimatycznie. Wolne tempo? Hmmm, nie do końca. Szczególnie jak wyłazi ci na klatę kilkanaście potworków. xD

Ogólnie jest dobrze, chociaż wiele rzeczy widziałbym inaczej, no ale każdemu się nie dogodzi. Zapewne każdy znajdzie to co mu się podoba jak i to co by zmienił.

Co do zdobywania doświadczenia- nie jest to proces zbyt szybki ale nie jest też wolno. Ja aktualnie mam 5/6 (nie pamiętam xD) level bo skupiłem się głównie na ogarnięciu mapy i przestudiowaniu drzewka umiejętności itp. System gemów i inne tego typu ciekawe rzeczy są na prawdę fajnie zrobione i trzeba podejmować rozważne decyzje przy zmianie broni itp. Ja na przykład miałem tam jakąś maczugę z gemem. Znalazłem lepszą broń ale okazało się że można wsadzić w nią tylko gem innego koloru. I dupa xD

Ogólnie więcej nie będę pisał żeby nie psuć wam zabawy.
(^_^) betabetabetabeta

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info