Czech and Slovak corner

Mas ho tam :)
Pokud by se někomu poštěstilo, že dostane klíč podruhé, a chtěl by se podělit, tak mu budu rozhodně vděčný.

Zatím zabíjím čas u Skyrimu.
jestli dostanu friend invite určitě to sem postnu !

Jinak moc díky, udělal si mi malé vánoce.
Taky bych prosil, pokud by někdo měl a dostal jeden navíc, I wanna give PoE a shot :)
Celkem mě potěšilo, že udělali Evropskou Gateway.
Mohl by tu někdo hodit krátkou zprávu, jak to běhá po netu? Jestli jsou viditelné lagy a podobné neduhy?
mě se zdá všechno OK. Nebo, neměl sem zatím moc možnost to otestovat na stabilním netu, ale díky tomu že sem si toho vlastně nevšiml soudím že to je v pohodě.

ps: až dostanu další F. invite další pude jsem (jestli mě zase někdo neukecá).
Me to prijde ze to behalo bez lagu i na puvodni gateway. Me spis vcera "nepotesilo" jak velkej rozdil v obtiznosti je mezi ACT I a II. Asi se budu muset vratit sbirat expy do nizsich urovni :)
ok dostal som kluc, je to mu uz tak 3 dni, ponukol som ho urcitemu andy007 ci nejak tak, tento doticny ten kluc este neprevzal, tak len by som teraz chcel prehlasit, ze ked aj 30.11.2011, budem mat stale ten key, tak ho dostane, niekto iny, nepiste my PM, ze ho chcete vy a pod, ja si vyberiem
BOLO BY SKODA, tento key takto zahodit, ze dam to clovekovy, o ktorom som si myslel, ze ma zaujem, a mozno ma, ale zatial to vyzera, ze tak casto sem nechodi pozerat co je nove, aj ked som si myslel prave opak, ze ano je tu kazdy druhy den, priznam sa vam, ja kym som nedostal ten key, tak som sem liezol kazdy jeden den, a ako vidite leziem nadalej
takze to skratim, ked si andy do 30.11.2011, neaktivuje key, vyberiem druheho, pretoze keye sa neziskavaju len tak lahko (pre niektorych) a je skoda ich nevyuzit (neponuknut) takemu kto sa nan vrhne hlava nehlava
Koukal jsem, ze jinde na foru si tu zmenu lidi pochvalovali. (EU gateway)
Neměl by pro mě ještě někdo volný beta key?

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info