Srpski guild = Serbian = SRPSKA INTERGALAKTICKA FLOTA = Srpska gilda - 3.0...

Igra se, trebalo bi da bude bar dva partiya koja ce aktivno igrati trku, ako hoces da se pridruzis javi mi se u igri, LestatZ
+
Pozdrav! Prvo jedno vau za OP, zaista deluje ozbiljno i ostavlja više nego dobar utisak.

Pre par dana sam se stio da je supruga još u ranoj beta fazi pazarila ključ, ali igru nismo gotovo ni pipnuli. D3 nas je zaludeo svojom akcijom, a kad smo izgustirali vratili smo se na DUST 514 i EVE Online...

RoS nas podsetio ARPG igara, ali kako je ubrzo posao uber-dosadan desio se "imam negde PoE" napad.


Prosto ne mogu da opišem kako mi izgleda igra.

Kako je ekipa koja govori naš jezik već postavila ovakvu strukturu unutar igre, bilo bi besmisleno ne želeti biti deo iste.

Nadam se da je to moguće i još se nadam da je HC deo grupe živ i zdrav i otvoren za svežu, nubovsku, krv.


Intezivno čitam wiki, reddit, i stale materijale, te gledam ratne YT klipove/kanale. Nadam se da brzo uhvatim kakav-takav korak sa poodmaklom (meta)igrom i ne budem preveliki teret ovom esnafu.

Svako dobro,


-- Axie

(Briggite: acc. name; Axie_Adrenaline: trenutno živ Marauder; Axie: parkiran preminuli lik)
"
Brigitte wrote:
Pozdrav! Prvo jedno vau za OP, zaista deluje ozbiljno i ostavlja više nego dobar utisak.

Pre par dana sam se stio da je supruga još u ranoj beta fazi pazarila ključ, ali igru nismo gotovo ni pipnuli. D3 nas je zaludeo svojom akcijom, a kad smo izgustirali vratili smo se na DUST 514 i EVE Online...

RoS nas podsetio ARPG igara, ali kako je ubrzo posao uber-dosadan desio se "imam negde PoE" napad.


Prosto ne mogu da opišem kako mi izgleda igra.

Kako je ekipa koja govori naš jezik već postavila ovakvu strukturu unutar igre, bilo bi besmisleno ne želeti biti deo iste.

Nadam se da je to moguće i još se nadam da je HC deo grupe živ i zdrav i otvoren za svežu, nubovsku, krv.


Intezivno čitam wiki, reddit, i stale materijale, te gledam ratne YT klipove/kanale. Nadam se da brzo uhvatim kakav-takav korak sa poodmaklom (meta)igrom i ne budem preveliki teret ovom esnafu.

Svako dobro,


-- Axie

(Briggite: acc. name; Axie_Adrenaline: trenutno živ Marauder; Axie: parkiran preminuli lik)

Pozdrav,
Po tvom postu vidim da si iskusan igrac tako da verujem da ces brzo pristici ekipu. A i verujem da ces se brzo navuci na POE pogotovo sto svi koji su dosli da probaju POE nakon D3 nisu vise ni pomislili da se vrate tamo.
PM me kad budes bio u igri, trenutno imamo slobodnih mesta jer smo sinoc cistili gild od dugo neaktivnih igraca.
IGN LestatZ
Cujemo se.
Super, dodaću te u igri.

Jbg, post je malo krnjav i fali mu po koje slovo, ali to ti je kad pišeš u tri ujutru. :)
+
+
+
+
+

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info