<TÜRK> Sürgün Yeri | Synthesis League | Discord | SC/HC | 107/120

2013 yılında oyunun betadan çıkıp tam sürüme geçtiği ilk gün kurulan ve hala tam gaz devam eden guildimiz, hem PvP hem PvE kapsayacak şekilde oyuncu arkadaşlara güzel bir ortam sunmak amacından hiç sapmadan gücüne güç katarak faaliyetine devam etmektedir.

Guildimiz tüm Türk oyunculara hitap etmekte olup tecrübe sahibi yada değil her zaman herkese kapımız açıktır.

Guildte ana amacımız herkesin eğlenmesini sağlamak, üyelerimizle aktif olarak iletişim içerisinde olmak, üyelerin yardıma ihtiyacı olduğu anlarda onlara yardımcı olmaktır.

Guild Avantajları
Başlangıç yardımı (Levelling)
Boss servisleri
Guild Stashler
Build tavsiyeleri
Itemlara fiyat belirleme
Discord üzerinden sesli iletişim

Sıkça Sorulan Sorular
S: Guildiniz aktifmi?
C: Her yeni ligin başlarında inanılmaz derecede aktifiz. Ligin 2. ayından sonra ligin getirdiği özelliğe göre aktiflik durumunda da azalma oluyor. Tabi bu sadece bizim guildimiz için geçerli değil tüm guild ve oyuncularda da durum böyle.

S: Guild chat ne kadar aktif?
C: Orta seviye diyebilirim ne çok konuşkan nede çok suskun bir chatimiz var. İllaki bir yerlerden muhabbet açılıyor.

S: Peki ben aktif olamıyorum atılacakmıyım guildten?
C: İnaktif üyeleri malesef yeni aktif üyeler almak için çıkartmak zorunda kalıyoruz. Eski lig bitmiş siz bırakmışsanız ve yeni lig için 1 ay boyunca dönmemişseniz malesef atılırsınız.

Nasıl başvurucam?
Aşağıda adı yazılı olan kişilere oyun içinden whisper atmanız yeterlidir.

Saldour
GSaray35
Seyitonbasi
druen
WnLeZZ
Rend4s
Hélios91
RunOrDiee
Satanciae
NieZsCh0wA

Discord adresimiz : discord.gg/V92Gppv

Last edited by Saldour on Mar 7, 2019, 11:08:21 AM
Last bumped on Sep 30, 2018, 11:02:10 AM
Dostum inanılmaz aktifiz demişsin fakat başvuru için verdiğin isimler ya offline yada "does not exist" yok yani :D
guild ölmüş
"
Yalarun wrote:
Dostum inanılmaz aktifiz demişsin fakat başvuru için verdiğin isimler ya offline yada "does not exist" yok yani :D

Olabilir 7/24 oyunda olacağız diye bir kaide yok. Bu insanların işi gücü var okulu var sevgilisi var trip atmıştır girmez falan. Olur öyle şeyler.

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info