Stworzenie Gildii

Witajcie.
Postanowiłem odejść z aktualnej (kolejnej już) Gildii. Niestety nie potrafię znaleźć klimatu odpowiadającego mojemu gustowi.
Naszła myśl na stworzenie własnej z zasadami które doprowadzą do tego iż wchodząc do gry, człowiek będzie zadowolony - że będzie miał z kim pogadać, pośmiac się - a nie siedząc na komunikatorze słuchac gadania o itemach, lvlowaniu przez 24/7. Gdzie nie będzie musiał prosić się o pomoc w zrobieniu czegoś, podpowiedź lub mając inny problem (będzie mógł zwrócić się o pomoc, zapytać i nie zostać olanym).

Co do nazwy gildii, dla mnie jest ona obojętna - możemy nazwać się naleśniczkami..
Myślę iż fajnie byłoby mieć swój komunikator - z czasem coś będziemy myśleć
Ale to już załatwię sam :)


Czego oczekiwał bym od ludzi ?
Przedewszystkim spokojnego podejścia do życia, chęci dobrej zabawy, pogadania, pośmiania się, progressu, wspólnych wypadów..
Nie musisz być gracze z 2345345 letnim doświadczeniem - sam nim nie jestem, gram w PoE od niedawna i uczę się wszystkiego związanego z grą. Nie musisz być pełnoletni, możesz mieć 13 lat - bylebyś był ogarnięty (i był po mutacji :D)

W gildii napewno nie będzie tolerowane cwaniakowanie, chamstwo itp

Nie wiem co więcej mogę napisać, myślę że każdy chyba załapie o co chodzi i jaki jest mój zamysł stworznia Gildii - jako fajnej i ogarniętej ekipy z która gra będzie przyjemnością :)


Jeżeli komus posoba się w/w koncepcja proszę o pozostawienie wiadomości - jeżeli zbierzemy kilka osób będziemy działali dalej :)
Last edited by trocus on Aug 20, 2017, 8:31:41 AM
Last bumped on Aug 23, 2017, 12:07:33 PM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info