[PL] Rekrutacja do Polskiej Gildii Anonymous!

Polska Guildia: "Anonymous", spędzajaca dużo czasu z POE poszukuje nowych graczy!!
Nie wymagamy lvl, nie wymagamy czegokolwiek, wymagamy kultury oraz myślenia jak i conajmniej wieku 20lat.
Początkującym służymy radą.
Bez spinek, napięcia. Średnia wieku członków 25 lat.
Obecnie w gildii nie ma dużo ludzi, ponieważ stawiamy na jakość - nie na ilość.

Posiadamy również własny serwer Team Speak 3, na którym można również ubiegać sie o dodanie do gildii. (IP: ts.fpscenter.pl) Należy wtedy wejść na kanał "LOBBY" i dać komuś z Officerów lub Leadorowi poke żeby zauważył, że czekasz na przeniesienie do Nas na kanał w celu rozmowy kwalifikacyjnej. Wkrótce będzie można też podania składać na naszym forum które w obecnej chwili jest w budowie.
Głownie gramy na ligiach tymczasowych z trybem softcore. Obecie gramy na lidze Perandus SC.

Aby zostać dodanym możecie pisać do:
Xx_GreenArrow_xX
xKappa
czerwonykaptureklol
SentezaJestPiekny
posion_stoprocent
Last edited by RevengePL on Mar 27, 2016, 8:56:29 PM
Last bumped on May 29, 2016, 11:30:36 PM
bump
bump
bump
bump
Witam, jestem nowy w POE i szukam Gildi, która by pomogła w początkach zabawy. Niestety nie wiem jak się dodaje do listy znajomych i pisze /w :) Sorry. Mój nick postaci Hamcioo.
Witam jeżeli macie jeszcze wolne miejsca to z chęcią dołączę do waszej gildii.Mój nick w grze to PoisonerGod.
no wlasciwie tez bym dolaczyl do gildi troche jestem zielony w ta gre postac 30 lewel lat 36
aha nik w grze JajaPoKolana
nie da sie pm walnac na tsie bez praw ludzie ogar troche

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info