Czech and Slovak corner

Určite. Veď komu ho dať, ak nie krajanovi? :-)
tak som tu dalsi z mnoha :), fakt ked pozeram ten inviter a ked pozrem datumy registracii sem tam ma ide porazit, ja som registroval ucet 9.9.2011 a niektory, ktory regli az po mne uz su v bete :( (nemusim asi velmi zvyraznovat ze neznasam ten timer :D)
ale takto ma sancu hockto, len je skoda tych klucov co povedzme dostal jeden a ten isty, kedze si urobil tu 100vku uctov a mozno aj doteraz ho zrebuju a on si ani len nevsimne, kedze uz jeden ma, co je si myslim skoda takto vyfukne inym sancu na kluc, aj ked je to len moja taka teoria, mozno na tom je aj nieco pravdy, teda dufam

som celkom rad ze som si tento kutik vsimol, niekto tu pripomenul ten TQ, asi idem zahrat, kym cakam na toto, deus ex aj dead island som presiel, teda ja sa musim priznat ze obe spominane hry sa my pacili, dokonca dead island dost velmi, ako je to o zombie a pod, ale neviem je nieco na tom niceni tych zombie co je dookola zabava, najme ked nasadnem do auta a prerazam ich jedneho po druhom sa citim ako keby som hral carmageddon :), ale to uz som vybocil.

Ten kluc ako aj ostatny kolegovia by som samozrejme uvital tiez, ale nebudem sa nikomu prosikat, budem rad ak si ma niekto vyberie, casom sa urcite dockame vsetci co tu piseme a ako som sa tu docital, kedze je to len beta, netreba zufat, ked vyde full hra, tak to bude az poriadny zazitok, viem to pretoze som hral uz zopar biet a fakt sa vela veci zmeni, vecsinou k dobremu :) tak do skoreho videnia, dufam ze v BETE este
tak jake jsou dojmy vas novych betamemberů? odklonte na chvilku zarudle oci od hry a pochlubte nam cekajicim :)... jaky mate level co se vam tam nejvice libi, co vas naopak nas..lo, jaky predmet vas nadchl atd....
No, hrám na začiatku maraudera s obojručkou, momentálne je na 15 úrovni, prejdený celý prvý a malá časť 2.aktu. Čo ma prekvapilo najviac, je stabilita a bezbugovosť - zatiaľ mi hra ani po niekoľkohodinovom hraní ani raz nespadla a neobjavil som ani žiaden zrejmý bug. Hrá sa to dobre, grafika je na vysokej úrovni a celkovo komplexnosť, zábavnosť a technická vyspelosť hry je veľmi dobrá - Drakensang on-line nesiaha PoE ani po členky.
Hra je na normal pomerne jednoduchá, uvidíme čo bude ďalej.
Ten hrôzostrašný sill-tree je určený na pasívne skilly a zvyšuje najmä atribúty ako sila a podobne, odolnosti a schopnosti ovládať jednotlivé zbrane či kúzla. Samotné aktívne skilly sú v podobe kryštálov 3 rôznych farieb, ktoré zodpovedajú silovému, magickému či agility spôsobu hrania. Vkladajú sa do socketov zbraní a brnení. Zrejme existujú i pomocné gemy, ktoré zosilujú vlastnosti tých primárnych, ale tak ďaleko som sa ešte nedostal.
To by bolo zatiaľ asi všetko...

P.S. Prosím, neposielajte mi MP s prosbami o kľúč, ak bude, určite ho dostane niekto z cz/sk.
Keksy...a kokotiny!
"
Saskardin wrote:
No, hrám na začiatku maraudera s obojručkou, momentálne je na 15 úrovni, prejdený celý prvý a malá časť 2.aktu. Čo ma prekvapilo najviac, je stabilita a bezbugovosť - zatiaľ mi hra ani po niekoľkohodinovom hraní ani raz nespadla a neobjavil som ani žiaden zrejmý bug. Hrá sa to dobre, grafika je na vysokej úrovni a celkovo komplexnosť, zábavnosť a technická vyspelosť hry je veľmi dobrá - Drakensang on-line nesiaha PoE ani po členky.
Hra je na normal pomerne jednoduchá, uvidíme čo bude ďalej.
Ten hrôzostrašný sill-tree je určený na pasívne skilly a zvyšuje najmä atribúty ako sila a podobne, odolnosti a schopnosti ovládať jednotlivé zbrane či kúzla. Samotné aktívne skilly sú v podobe kryštálov 3 rôznych farieb, ktoré zodpovedajú silovému, magickému či agility spôsobu hrania. Vkladajú sa do socketov zbraní a brnení. Zrejme existujú i pomocné gemy, ktoré zosilujú vlastnosti tých primárnych, ale tak ďaleko som sa ešte nedostal.
To by bolo zatiaľ asi všetko...

P.S. Prosím, neposielajte mi MP s prosbami o kľúč, ak bude, určite ho dostane niekto z cz/sk.


a kolik to zabírá na harddisku?
Mimochodem dalsi klic dostane podle meho jen ten,ktery je regulerne pozvan do bety od tvurcu a ne ten,kdo dostane klic od kamarada...mam tedy ten dojem!
Sigur - momentálne cca 2,5 giga
Tenebrae - možné to je, uvidíme (kľúče chodia chaoticky, čo som tak zachytil, niekomu skoro hneď ako sa dostane do Bety, niekomu až o pár dní-týždňov a niekomu vôbec. Apropo, dostal niekto už viac ako jeden kľúč pre priateľa, neviete?)
Tak ja vam nevim asi budu za skarohlida a vyvrhela ale neco mi na PoE chybi a musim se trochu nutit to posledni dobou vubec pustit. Je to hrozne zvlastni, hra to rozhodne neni spatna...mozna jednotvarnost prostredi a mobů, absence penez,chybejici sloty pro kalhoty a shouldery v inventari, system kamenu a skillu pro me take neni idealni.Mapy jsou velike ale neni tam zadny duvod je dukladne prozkoumavat-jen velice zridka se obevi velka truhla s equipmentem. Asi jsem vice mainstreamovy hrac a malo nezavisly ale podle meho nazoru Diablo tohle naprosto zvalcuje. Urcite zkusim i plnou az vyjde a betu zkusim hrat dal treba s jinym charakterem.
Last edited by Tenebrae on Oct 2, 2011, 4:29:29 PM
Taky si myslim, ze az vyjde D3, tak prevalcuje vsechny ostatni torchlighty a jim podobne, path of exile nevyjimaje

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info