Czech and Slovak corner

Ohoooo dik za dojmy a velka zavist....
"
Cm3ld4 wrote:

V pripade, ze dostanem 'friend invite', postnem ho najskor sem (aby som tak podporil SK/CZ komunitu :) ).


Ak teda smiem poprosiť, radšej si niekoho vyber a pošli mu kľúč cez PM, nerád by som, aby ho dostal do rúk nejaký looter. Keď ho sem vložíš priamo, môže sa dostať do rúk, niekomu, komu by si ho dať nechcel. Napríklad ako ten ľudský odpad, čo tu žobral o kľúč pre brata údajne chorého na rakovinu a nakoniec sa ukázalo (keď mu nejaký dobrák kľúč poslal), že to bol podvod. Áno, i takíto ľudia nanešťastie existujú... :-(
hej mam bratra a ten ma anginu.. :)
"
Saskardin wrote:
"
Cm3ld4 wrote:

V pripade, ze dostanem 'friend invite', postnem ho najskor sem (aby som tak podporil SK/CZ komunitu :) ).


Ak teda smiem poprosiť, radšej si niekoho vyber a pošli mu kľúč cez PM, nerád by som, aby ho dostal do rúk nejaký looter. Keď ho sem vložíš priamo, môže sa dostať do rúk, niekomu, komu by si ho dať nechcel. Napríklad ako ten ľudský odpad, čo tu žobral o kľúč pre brata údajne chorého na rakovinu a nakoniec sa ukázalo (keď mu nejaký dobrák kľúč poslal), že to bol podvod. Áno, i takíto ľudia nanešťastie existujú... :-(


Neboj sa, urcite by som to riesil najskor cez PM (asi by som vybral niekoho sympatickeho, zrejme podla prispevkov a tak).
"
Sigur1 wrote:
hej mam bratra a ten ma anginu.. :)


Tak to mu prajem skore uzdravenie :)
dnes citim, ze bych mohl dostat klic.. neco je ve vzduchu
ja citim,ze se nikdy do bety nedostanu a zahraju si az plnou...
"
Sigur1 wrote:
dnes citim, ze bych mohl dostat klic.. neco je ve vzduchu

No, vo vzduchu je bohužiaľ akurát tak zlé počasie :-) Ale držím palce, možno motyka vystrelí...
ja vedel, ze je neco ve vzduchu - zacala beta Diabla 3 !!
tak než to spustěj krátim si dlouhé chvíle u 9 dragons
http://forum.9dragons.cz/

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info