Czech and Slovak corner

5/3 a Invasion určitě zkoušet budu.

BTW existuje nějaká aktivní cz/sk guilda (HC)
Nechtěl by někdo klíč na 1000 Kč do shopu?
kdyžtak mail: mi.pro96@gmail.com
cao existuje cestina popr kde se da stahnout ,diky za info
CZE
PoE je momentálně jenom v angličtině
Developeři mají v plánu přidat i jiné jazyky do budoucna ale vsadím se, že čeština mezi nimi není. Rád bych byl na omylu. I když mi angličtina úplně vyhovuje, myslím si, že by to přilákalo více čechů/slováků do hry.
kiwi nation
zdravim, kdyby mel nekdo zajem o guildu tak mi pisnete :) Je nas 27 cechu nas je tu ale jen par takze par navic by bylo fajn :) btw mame i guild stash
IGN:Lord_Lucias
sprava ;-)
Zdravim, ja by som nejaku pohodovu (bez povinnej kazdodennej ucasti atd.) CZ/SK guildu celkom privital, ak teda beriete aj kolegov z vychodu. :)
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
--Harold Sherman
Odbocka od tematu - zajimalo by mne, jestli jsem jediny, kdo ma po vydani Masters problem s latenci na EU gateway?

Hlavne k veceru mi to dela silene veci na hrane hratelnosti, nekdo zaznamenal podobny problem? Kdyz paralelne vyzkousim trace test a/nebo jinou onlinovku, vse je v normalu. Zadal jsem poskytovatele o prozkoumani problemu, ale tentokrat se vratili s tim, ze route je vporadku a ze problemy jsou az na hopech na strane sluzby.
"
aldorus wrote:
Odbocka od tematu - zajimalo by mne, jestli jsem jediny, kdo ma po vydani Masters problem s latenci na EU gateway?

Hlavne k veceru mi to dela silene veci na hrane hratelnosti, nekdo zaznamenal podobny problem? Kdyz paralelne vyzkousim trace test a/nebo jinou onlinovku, vse je v normalu. Zadal jsem poskytovatele o prozkoumani problemu, ale tentokrat se vratili s tim, ze route je vporadku a ze problemy jsou az na hopech na strane sluzby.



Ja to tiez pocitujem , castokrat mi to dokonca padne do loginu.
Last edited by wordfree on Aug 27, 2014, 5:15:26 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info