Czech and Slovak corner

"
Sigur1 wrote:
Deus Ex 3 byla dobrá ale krátká..... Diablo3 vyjde na Vánoce - jestli jste videli ten leaknutej plán Blizzardu.. tak jsem doufal, že při tempu cca 1 klíč na 20 minut se za nějaký čas do této bety dostanu ale ouha


Zdravim, mohu se zeptat odkud mas to info o vydani Diabla? Nemuzu zadny aktualni udaj o uniku informaci na netu najit...
what?
Zdravim vsetkych :)..

Je trosku smutne vidiet ze tak malo z nas je v Bete.. Nebyt art contestu, ani ja by som tam nebol (pri mojom stasti do zaciatku open bety).

Kazdopadne sa snad uvidime v hre :)
no a to jsem uz asi dvakrat zaregistroval, ze klic vyhrali lide, co byli zaregistrovani jen nekolik dni - tomu se rika stesti jak prase
Last edited by Sigur1 on Sep 18, 2011, 4:20:03 PM
"
Mackbeth wrote:
"
Sigur1 wrote:
Deus Ex 3 byla dobrá ale krátká..... Diablo3 vyjde na Vánoce - jestli jste videli ten leaknutej plán Blizzardu.. tak jsem doufal, že při tempu cca 1 klíč na 20 minut se za nějaký čas do této bety dostanu ale ouha


Zdravim, mohu se zeptat odkud mas to info o vydani Diabla? Nemuzu zadny aktualni udaj o uniku informaci na netu najit...


http://games.tiscali.cz/uploads/blizzard-product-slate-leaked-game0-img207031.jpg
Diablo 3 by mohlo/malo vyjsť v ideálnom prípade tesne pred Vianocami. Ale poznáte Blizzard. Momentálne beží Friend and Family closed beta, do konca mesiaca sa očakáva "veľká" closed beta (podmienkou je účet na battle.net s registrovanou aspoň jednou hrou od Blizzardu + príslušné nastavenie accountu + veľká kopa šťastia, podobne ako tu).
"
Saskardin wrote:
Diablo 3 by mohlo/malo vyjsť v ideálnom prípade tesne pred Vianocami. Ale poznáte Blizzard. Momentálne beží Friend and Family closed beta, do konca mesiaca sa očakáva "veľká" closed beta (podmienkou je účet na battle.net s registrovanou aspoň jednou hrou od Blizzardu + príslušné nastavenie accountu + veľká kopa šťastia, podobne ako tu).


na to taky cekam - kazdopadne tady dam vedet, kdyz neco z toho vyjde :)
Zvdravím všetkých :)
Zdar - koukam dalsi Beta member :) tak jsem si prolit tento thread a celkem tu mame tyto betisty:

Jirkis
Cm3ld4
ManiaCCC
zorak
boothegreat


Jake jsou prozatim vase dojmy z hrani?
Last edited by Sigur1 on Sep 19, 2011, 5:53:09 AM
"
Sigur1 wrote:
Zdar - koukam dalsi Beta member :) tak jsem si prolit tento thread a celkem tu mame tyto betisty:

Jirkis
Cm3ld4
ManiaCCC
zorak
boothegreat


Jake jsou prozatim vase dojmy z hrani?


Zdravim, zatial to vyzera vyborne. Vzhladom na to, ze v hre nie je este kopec veci (obchodovanie + nejaka forma platidla, len par questov, ...) sa to hra vynikajuco. Prvu vec co musim pochvalit (kym este ani poriadne nezacnete hrat) je pekne a jednoduche menu (naozaj jednoduche a prehladne UI) s atmosferickou hudbou (ktora vas bude sprevadzat aj pocas hry). Paci sa mi, ze v hre absentuju tooltipy a otravne napovedy (co chcete vediet si zistite aj sami). Boj je jednoduchy a zaroven efektivny. Casom sa boje stavaju tuhsie a tuhsie, co ma za nasledok volbu medzi lepsim lootom (podla statistik) a lootom s potrebnym socketom (ak chcete pouzivat dany skill, musite ho vlozit - skill gem - do socketu prislusnej farby). Samotne prostredia su velmi pekne a detailne, podobne ako aj nepriatelia (+ specialny bossovia).

Zatial tolko (hru mam len od vcera takze som toho az tolko nenahral), dnes by som este chcel vyskusat co-op s bratom (terrance47, je v bete odo dnes), ale to az ked pridem z prace.

V pripade, ze dostanem 'friend invite', postnem ho najskor sem (aby som tak podporil SK/CZ komunitu :) ).


PS: Toto je cisto moj subjektivny nazor, takze ma hned neukamenujte, ked sa vam nieco nebude zdat, pretoze PoE naozaj nesadne kazdemu (a vela veci sa este bude menit, vid. rozhovory s GGG).

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info