Romanian corner

oooo ce de romani lol nu este un joc care nu fie asaltat de noi =))
mor aici asteptand dupa un beta key :))
salut...am un beta key...de dat:))... uimiti-ma si e al vostru... astept mesaje......."explicati-mi de ce voi ar trebui sa-l primiti?.:.nu PM... srieti aici pe forum........ cineve va fi fericit la sfirsit de saptamina(vineri dimineata voi da keyul)......succes
I need beta key..:) i whant to play this game...
"
mircea1973 wrote:
salut...am un beta key...de dat:))... uimiti-ma si e al vostru... astept mesaje......."explicati-mi de ce voi ar trebui sa-l primiti?.:.nu PM... srieti aici pe forum........ cineve va fi fericit la sfirsit de saptamina(vineri dimineata voi da keyul)......succes

Am o experienta vasta cu jocurile online, mai ales mmorpg ,sunt foarte nerabdator sa incerc jocul si sa reportez bugurile pe care le gasesc cu speranta ca va iesi un joc bun la lansare.Din pacate nu am avut noroc pana acum cu beta invite timer. Ms pentru concurs si succes tuturor celorlati participanti
Nu am cum sa imi termin drumul de exil daca nu am cheia cu care sa deschid usa inchisorii, nu? Mircea1973 deschide-mi
usa si imi voi incheia drumul cu succes.
Salut la toti Romanii este 1 decembrie si va urez succes in acest concurs, cat si in alegerea voastra.
Multumesc.
Last edited by Tigraugre46 on Dec 1, 2011, 2:11:44 PM
Buna! Sansele ca sa gesesti un jucator cu prenumele tau sunt mici, exact ca si sansele sa primesti un beta key. Dar se pare ca daca chiar sunt mici sansele tot exista unul cu acelasi prenume. O coincidenta ciudata deoarece si pe mine ma cheama Mircea dar si pe Tatal meu si pe Bunicul meu :)).


PS: Mi se pare amuzant.
Multumesc ca macar l-ai citit.
sal..
cu parere de rau am ales... ( as fi vrut sa va dau fiecaruia sansa de a juca )insa am avut doar un key...
nici unul dintre voi nu ma "uimit" cu mesajele..:))
asa ca am ales dintre voi 3 in functie de cit de mult ati asteptat dupa key...aremz .. a primit key-ul...
bafta tuturor in continuare....
I need beta key..:) i whant to play this game...
daca mai are cineva idee cum sa fac rost de un key ..va rog sa-mi ziceti
I'd rather die like a man than live like a coward.
ms mult
am auzit ca se dau si friend inviteuri dupa un timp , daca primesc o sa postez aici ca sa aducem cat mai multi romani in joc
succes tuturor
cu placere...asa e.. cam dupa 2-3 zile primesti mesaj cu un nou key... ar fi frumos daca l-ai posta aici... insa sa afci in asa fel sa il aiba un roman.... bafta... ne vedem in joc.... celorlalti succes la key-uri
I need beta key..:) i whant to play this game...
salutare baieti si fete

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info