Srpski guild = Serbian = SRPSKA INTERGALAKTICKA FLOTA = Srpska gilda - 3.0...

+
+
+
Pozdrav!
Da li ima jos mesta u guild-u? Ako ima da li bi neko mogao da me pozove :)
Zovem se Milos imam 25 godina i iz Beograda sam, ako vas jos nesto interesuje slobodno pitajte ovde ili u igri :)
Igram uglavnom na Torment, ali ima me i ponekad na Standard.
IGN: DuniVetrePrekoJetre
Pozdrav bivse gild kolege!

Od juce nisam clan Serbia gilda, nakon sto me je Sema izbacio. Naime, prvo sam primetio da vise nisam oficir i nakon sto sam pitao zasto je tako dobio sam odgovor kako me nema online (laz, svakog dana sam online, nekad manje nekad vise). Zatim sam rekao da sledeci put kada se logujem u igri hocu da mi se vrati oficir status posle cega vise nisam bio u gildu.
Ne zelim da mi vodja gilda bude neko ko je svojevremeno trejdovao legacy Shav za pecaljku a zatim doplatio 100 exa za instrukcije za koriscenje iste (ziva istina, pitajte oficire). A jos manje da mi taj isti odredjuje status i kick-uje iz gilda. Mene, koji sam sa jos par ljudi aktivno ucestvovao u spajanje BENCH i Serbia klanova, platio dosta poena da se kupe mesta za clanove gilda itd.. Nije mi zao sto sam to uradio jer tada su leader gilda i oficiri bili dobri likovi...svakako nisam ulagao trud za Semu-pecaljku.

Anyway, sa izlaskom Awakening-a pravicu svoj gild.
Svim clanovima Serbia gilda i oficirima zelim sve najbolje, puno exalteda (i mirora, sto da ne), a Semi caru, jednu veeeliku kraljevsku pecaljku.

Pozdrav.
"
DAS13 wrote:
Pozdrav bivse gild kolege!

Od juce nisam clan Serbia gilda, nakon sto me je Sema izbacio. Naime, prvo sam primetio da vise nisam oficir i nakon sto sam pitao zasto je tako dobio sam odgovor kako me nema online (laz, svakog dana sam online, nekad manje nekad vise). Zatim sam rekao da sledeci put kada se logujem u igri hocu da mi se vrati oficir status posle cega vise nisam bio u gildu.
Ne zelim da mi vodja gilda bude neko ko je svojevremeno trejdovao legacy Shav za pecaljku a zatim doplatio 100 exa za instrukcije za koriscenje iste (ziva istina, pitajte oficire). A jos manje da mi taj isti odredjuje status i kick-uje iz gilda. Mene, koji sam sa jos par ljudi aktivno ucestvovao u spajanje BENCH i Serbia klanova, platio dosta poena da se kupe mesta za clanove gilda itd.. Nije mi zao sto sam to uradio jer tada su leader gilda i oficiri bili dobri likovi...svakako nisam ulagao trud za Semu-pecaljku.

Anyway, sa izlaskom Awakening-a pravicu svoj gild.
Svim clanovima Serbia gilda i oficirima zelim sve najbolje, puno exalteda (i mirora, sto da ne), a Semi caru, jednu veeeliku kraljevsku pecaljku.

Pozdrav.


Dragi DAS,

da si ti nama i ziv i zdrav u svom novom gildu. Moras znati samo jednu stvar, iz gilda nisi izbacen zato sto nisi bio online, nego zato sto si bio bezobrazan bez razloga misleci da si veoma bitan za gild. Poenta oficira u gildu jeste da se gild stalno potpomaze sa currency a ne samo da se kupi neki tab il nesto smo i mi drugi radili tako da ti mi drugari zi gilda zelimo sve najbolje u daljem izgnanstvu na Wreaclest-u....pozz
poz kako da dobijem inv? neki kontakt u igri ?
Pozdrav, Lazar iz Novog Sada ovde.
Dosao sam ovde da se obratim za pomoc nekog od Vas. Radi se o sledecem, POE sam igrao par meseci i zatim odlucio da batalim igru ali bih voleo ako mogu da izvucem neku vrstu koristi za utroseno vreme. Kako se slabije razumem u to sta koliko vredi a ne volim da budem prevaren, trebala bi mi pomoc oko procene celog accounta.
Spreman sam da sve trejdujem ili prodam pod izuzetno povoljnim uslovima, nije velika vrednost u pitanju a u zamenu dolazi u obzir nesto vezano za original WoW.
Naknadno cu editovati post sa slikama likova i inventara, a za vise informacija pisite na grbiclazar@yahoo.com ili zovite na 064 993 57 58
Skype nemam jos uvek, Windows je fresh :)

Hvala unapred i izvinjavam se ukoliko krsim neka pravila, nemam losu nameru.
Poz svima. Zovem se Aleksandar, i PoE igram sa prekidima nešto preko godinu dana. Uglavnom sam solo igrač, tako da bi od mene imali slabo koristi u guildu, ali ako vam treba jedan blesav da popunjava roster, tu sam. IGN SerbianWarr
Zdravo ja Sam stranać, ukrainać , živem u Serbiji u malom gradu Sremska Mitrovića. Ja Sam Zahar imam 22 godine, hoču da igram sa nekim iz Srbiji. Imam Rusku gildiju :)
IGN:Sarancha

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info