Just4Fun (rekrutacja) Zapraszamy !!!!!!

A JA TAK PÓŁ SERIO , JEŚLI WBIŁEŚ NA DISCORD'A W TRAKCIE ROZMOWY MANIAKÓW , A W GILDII STANOWIĄ ONI OKOŁO 70 PROCENT ZWŁASZCZA ŻE ROZMAWIA SIĘ O PRZYPUSZCZENIACH TEGO CO ZASTANIEMY W NOWEJ LIDZE TO NIE NASZ PROBLEM WIĘCEJ LUZY BO NIE MASZ GO, A ZARZUCASZ NAM JEGO BRAK .
JEŚLI CHODZI O TRAKTOWANIE GILDII TO TAK JA I TYLKO WYŁĄCZNIE JA, TRAKTUJE JĄ W CH... POWAŻNIE BO TO MÓJ POŚWIĘCONY CZAS ORAZ PIENIĄDZE W NIĄ WŁOŻONE.
SĄDZĄC PO TWOIM JAKŻE SMUTNYM WPISIE NIE ZOSTAŁEŚ PRZYJĘTY DO NASZEJ GILDII ,WIĘC PRÓBUJESZ POPSUĆ JEJ OPINIE , ZAŚ POD KONIEC JEST NAPISANE ŻE ZAPRASZAM NA DISCORD'A W RAZIE NURTUJĄCYCH PYTAŃ, A JEŚLI MAM BYĆ POWAŻNA I SIĘ CZEPIAĆ TO NA DISCORD'ZIE JEST NAPISANE ŻE WYJECHAŁAM NA WAKACJE WIĘC POLECAM CZYTAĆ UWAŻNIE ZE ZROZUMIENIEM, POLECAM WYJĄC PRZYSŁOWIOWEGO KIJA Z DUPY I MIŁEGO DNIA
:)
Last edited by Isimena on Nov 29, 2018, 1:15:41 PM
Cyrograf
Karta rekrutacyjna :
- Jak Cię zwą? Dawid ale w grze wole nick Artayas ;p (czytane przez j)
- Ile masz wiosen? 26
- Jak długo toczysz swoje bitwy czy też dopiero rozpoczynasz?

Grać zacząłem od czasów Ligi esencji, ale typowo casualowo, i skończyłem pod koniec legacy. Miałem przerwę na 4 ligi i wróciłem pod koniec delve. Nie jestem PRO, wiele się jeszcze muszę nauczyć ale czerpie czysty fun z PoE i mam chęci nadal w tę grę grać ;p Aaaa i dłuugo grałem w D2 i D3, i inne singleplayerówki H&slash. Teraz wiem znacznie więcej od czasów casualowego grania, aktywnie czyszcze atlas ^^
xD smutny wpis,nie zostalem przyjety,czytanie ze zrozumieniem....szkoda ze to Ty nie przeczytalas tego co napisalem ze zrozumieniem,,,,tylko odrazu atak :)....no nic,,,,(poszukaj mojego "cyrografu",,,jak znajdziesz to napisz mi MSG.milego BETRAY-lu ;)
CYROGRAFY "PEREŁKO" BYŁY NIE DO MOJEJ GILDII A MOJE ATAKI WYGLĄDAJĄ O WIELE GORZEJ JA PROWADZE KONWERSACJE...
PEREŁKO :*..
troche ztrollowane...no ale chyba wiesz o co mi chodzilo....jezeli nie no to nie ma co ciagnac tej NIEkonwersacji ;)....wyrazilem swoja opinie Ty jej nie przyjelas.normalne...grajmy dalej :)
Cyrograf
Karta rekrutacyjna :
- Jak Cię zwą? Paweł
- Ile masz wiosen? 32
- Jak długo toczysz swoje bitwy czy też dopiero rozpoczynasz? od bety z przerwami - od roku regularnie co ligę stawiam się na posterunku.
Jak Cię zwą? Mariusz
- Ile masz wiosen? 20
- Jak długo toczysz swoje bitwy czy też dopiero rozpoczynasz? od ligi breach
Cześć :)

Cyrograf

- Jak Cię zwą?

Konrad

- Ile masz wiosen?

Za pół roku wiek chrystusowy :)

- Jak długo toczysz swoje bitwy czy też dopiero rozpoczynasz?

Tak jak widać po dacie założenia konta, z przerwami od 2011 roku.
Last edited by chaosn on Dec 3, 2018, 1:38:45 PM
Witam

- Jak Cię zwą?

Sylwester

- Ile masz wiosen?

22

- Jak długo toczysz swoje bitwy czy też dopiero rozpoczynasz?

Dopiero zaczynam :/
- Jak Cię zwą? Krystian
- Ile masz wiosen? 22
- Jak długo toczysz swoje bitwy czy też dopiero rozpoczynasz? od legacy

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info