3.4 Deadeye Barrage TS 8.5m Shaper dps

merhaba arkadaslar size dps ı yuksek life i gayet hoş okcu yaptım umarım seversınız

Map clear cok hızlı ben lightning arrow kullanıyorum canım sıkılırsa TS e degıstırıyorum ıkısıde cok hoş bence

Bosslar için barrage cok serı kesıyor atıcam vıdeolarımda gorebılırsınız

İtem eşyalarda abarttım bıraz tombist aldım curse lu gerek yok bnce ama para cok olunca harcamak ıstedım dahada abartıya kacıcam bu ısın pesını bırakmıcam tabıkı

Oynaniş okcu oynarken vaal skill gemleri maplerde kullanırken blink arrow u atıp pesıne vaal skill ı basıyorum boylece hem ılerı gıtmıs oluyorum hemde aynı zamanda vaal skill kullanmıs oluyorum belkı bu bılgıye ıhtıyacınız olur dıye paylaştım Ne demısler Gızlı bı hazıneydım Ben bılınmeyı sectım

Dps Screen

Skill gem Boss
Barrage-added lightning-elemental focus -slower pro-lightning pen-elemental damage

Skill gem Map
TS-lightning pen-phy to lightning-mirage arch-greater multi-elemental damage

MY GEAR
Spoiler

İtems

Bow
Windripper da kullanabılırsınız dps ı bırazcık duser sevdıgınız baska bowlar varsa onlarıda kullanıp denıyebılırsınız banada mesaj atın yenı guzel seyler bulursanız

Body Armor
Farrul kullanmayı dusundum kafalıgıda farrul alcaktım loreweave deki crit ve ele dmg daha guzel geldı gozume

Quiver
Rare olmasını tavsiye ederım +1 arrow ele dmg yada multi aratabılırsınız fıyatıları pahalı bıraz ama butcenıze gore uygun bısey bulursunuz

Helmet
move speed oldugu ıcın devoto gercekten ıyı karakterde attack speed sıkıntısı var bana gore bıraz daha attack speed hızlı olsa guzel olurdu devoto bunu hıssettırmıyor

Amulet
gercekten bende kafama gore bulamadım 1.5 ex e kullandıgımı aldım greatwolf amulet ı almayıp denemeyı dusunuyorum amulet ıcınde ele dmg multi life onemlı oncelıkler bunlar

Rings
yuzuklerde life ele dmg aratin reslerınızı yuzuklerden tamamlayın

Belt
Beltim gercekten cok guzel lightning damage olması cok sevındırdı benı buldugum ıcın sanslıyım

Boots
bubonic olmazsa olmazlardan baska bısey denemeyın bıle derım penentre olanını almak yada enc basmak ıyı olur ben ugrasmadım lightning damageli aldım

Gloves
tombist 2 socket olması cok onemlı 2 ozellıgıde kullanmamız lazım searcing ve murder jewel

The PANTHEON
minor-soul of gruthkul
manor-soul of lunaris

Skill Tree
Spoiler
https://www.pathofexile.com/fullscreen-passive-skill-tree/3.4.5/AAAABAICAQBeBS0FtQceCC4NjQ5IES8RlhR1FUMWvxmOGdcajRvIHYMj9iSdJP0mlSoLKwotqC5TMFswcTB8Mfo2PTfUOdQ6QkMxRA1GcUd-SVFKfUt4TP9Nkk4qUUdTz1VLWyZbr13yYRBh4mJaYqxlTWegaU5sjHBSdO11y3b3ePl67311ft1_K3_Gf_uDCYd2idOMNo19jX6NuY2_kyeVLpuNnaqgn6Evo4qkwqfUrJetM63Cr-uxkLQMtMW3trvjvTa-gL6KvqfC7MSiyNzI8MrTz17P3dNv037UI9qx2sHdqOOE51TqYu0_7YPuDu968NXxivK4_MX9bv66_sj_3g==?accountName=JeiBurGix&characterName=Hazir_ekmek_dusmanlarii

Jewel
jeweller gercekten cok onemli ben cok aşırı para harcamadım en fazla 2 ex e almısımdır biraz kovaladım tabı kı 50chaos a da buldum 1 ex 2 ex de aldım 3 ex e almadım hıc sızde bulabılırsınız.Özellil ararken 2 lightning damage ve life olması cok önemli

Ayrintilar
Flasklarda gercekten cok dusundum abyss jewellerden onslaught alıp onun yerıne baska defansıf bi flask mı kullansam dıye patheonlardan brine of king frezee ıcın yetermı dıye kararsızım bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım toplam build e 80 ex harcadım ama dedıgım gıbı aşırıya kactım tombist e 40 ex verdım gerek varmı dıyenlere yok ama işte para olunca durmuyorsun harca benı dıye pandık atıyor :)
Elemental Reflect maplerı yapamiyor karakter bende sextant basarak reflect engellıyorum oyle olmazsada Ts kullanıp phy to lightning cikarip sibyl's lament ring takıyorum phy reflect maplere dıkkat edin barragede az da olsa phy dmg var sızı teklemeye yetıyor emın olun bossları TS ıle yada LA ile kesin aklimada baska bısey gelmiyor geldıkce yazıcam artık insallah begenırsınız ıyı sanslar.

UBER ELDER
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=35C2Y6SxmzI&t=16s
Last bumped on Nov 15, 2018, 4:46:03 AM

Report Forum Post

Report Account:

Report Type

Additional Info